Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Star Wars Battlefront

Kdysi dávno v jedné velmi vzdálené galaxii. Přesně toto je věta, kterou milují všichni příznivci ságy Hvězdných Válek, neboli Star Wars. Právě teď však nastal čas, abyste se postavili do čela svých oblíbených frakcí a vybojovali bitvu svého života.

Star Wars Battlefront vám přináší naprosto dokonalý herní zážitek ve skvělém grafickém kabátu, dokonalé hratelnosti a hlavně vše online. Díky tomu budete moci sílu svého světelného meče porovnat s ostatními hráči, a bojovat s nimi v naprosto epických bitevních střetnutí.

20208_swbf
Speedbike rider v akci

Díky použití původních lokací, které znáte ze světa filmů Star Wars, fotorealistických prostředí a naprosto věrného zvukového doprovodu, budete mít z celé hry naprosto realistický zážitek. Bitvy svedete na planetách Tatooine, Hoth, Endor a doposud nenavštívené planetě Sullust.

star-wars-battlefront-100591774-orig
TIE letouny v dokonalém provedení

K dispozici vám budou blastery, speedbiky, snowspeedstry a dokonce budete moci velet celé posádce velkého AT-AT. Z toho vyplívá, že si budete moci vybrat, zdali chcete stát na straně Impéria, nebo rebelů. Samozřejmě budete moci hrát za kultovní postavy, které znáte z filmů. K dispozici vám tak bude Darth Vader, Boba Fet, setkat se můžete i s osobami z původní trilogie. A vyberte si, která strana je vám bližší.

rendition1.img
Epické letecké bitvy

Skvělou novinkou je také možnost zapojení se do epických leteckých soubojů a to za kniplem X-wingů, TIE či legendárního Milenium Falcon a spoustu dalších úžasných strojů. Která z letek ovládne vzdušný prostor.

ogimage.img
V hře se objeví i Darth Vader

To všechno můžete zažít v online módu, kde budete moci bojovat po boku, nebo proti bojovníkům z celého světa. K dipozici je však i offline mód a mise pro jedno či dva hráče, ve kterých si budete moci navzájem krýt záda.

star-wars-battlefront-unveils-fighter-squadron-gameplay-trailer-0
X-Wing v akci

Pokud jste tedy příznivcem Hvězdných Válek, je tato hra pro vás jak stvořená. Neváhejte a pusťte se do galaktického dobrodružství ještě dnes.

Podobné články

Komentáře