Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Street Fighter V rozdává ikonky všem cholerickým hráčům

Hra Street Fighter V byla vydaná v roce 2016 a nabídne vám spoustu soubojů v různých bojových stylech a to vše v komiksovém zpracování, které vás rozhodně zaujme.

6

PC verze Street Fighter V přichází s novinkou, která omezí spoustu cholerických hráčů. Bohužel se velmi často stává, že hráči opustí zápas dříve než ho vůbec dokončí a tak vývojáři byli nuceni zakročit. A to tak, že všem hráčům, kteří budou vztekle opouštět zápasy rozdají speciální ikonky, které uvidí ostatní hráči a tak se dost často může stát, že nebudou mít zájem s daným hráčem zápas začít. Tuhle zajímavou myšlenku by mohlo převzít plno dalších her, uvidíme jak to bude fungovat.

5

Hru, kde rozhodně pouliční boje ještě nevymřeli si budete užívat stejně ať už jste veterán či nováček. Animované sekvence u příběhového módu jsou skvěle zpracovány a věřte, že kdyby jste nemuseli bojovat bude vám stačit se kochat prostředím, které je nádherně nakreslené. Přesvědčte se o tom sami v traileru, který vás zatáhne do atmosféry celé hry.

Hru si běžně můžete zakoupit cca za 1 600 KČ, ale na našem e-shopu gameking.cz si ji pořídíte už za 886 KČ. A pokud náhodou máte o něco slabší počítač nebo si jen chcete nostalgicky vyzkoušet starší verzi, na našem e-shopu naleznete i levnější a starší variantu Ultra Street Fighter IV.

Podobné články

Komentáře