Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

The Forest: V tom lese asi straší

Pokud patříte mezi milovníky survival her a nebojíte se bubáků, pak se vám The Forest bude zajisté líbit. Nejedná se o hru nejnovější, ani nejlépe zpracovanou, u přesto vás však zabaví na dlouhé hodiny.

Vy jste jakýsi tuctový borec, který si to šine se svým synem letadlem bůhví kam. Netrvá to však dlouho a vaše letadlo žuchne do prapodivného lesa na ostrově. Něco smrdět začne hned na začátku, kdy se v mrákotách probudíte na podlaze letadla a uvidíte, jak vám podivná postava bere vašeho syna bůhví kam.

2487222-skulllight
Kanibalové kam se podíváš

Cílem hry jsou dvě základní věci. Tou první je nalézt svého syna Timmyho, který je bůhví kde a bůhví s kým. Tou druhou, ovšem prioritní věcí, kterou musíte udělat je přežít. Musíte si neustále shánět jídlo, pít čistou vodu, léčit si zranění a vyrábět si nejrůznější předměty, z klacíků, kamínků a dalších kravin, které vám to usnadní.

Jejich likvidace je potřebná!
Jejich likvidace je potřebná!

Jak jsme již na začátku říkali, na ostrově bohužel něco smrdí a velmi rychle zjistíte, že tu nejste sami. Plážový resort na druhém konci ostrova rozhodně nehledejte. Spíše tu najdete hordy lidožroutů a mutantů ukrývajících se v hlubokých jeskynních systémech. K tomu, abyste se jim ubránili, budete potřebovat obranu a přístřeší, opravdu kvalitní přístřeší.

2550935-forest003
Domov, sladký domov

Kácejte stromy, sbírejte klacky a kameny a vlastně úplně všechno, co po celém ostrově najdete. Nejrůznějších předmětů a bordelu se tu válí spousta, protože jak se zdá, že sem vaše letadlo spadlo, není úplně náhoda a svém o tom možná něco víc obrovský kráter, který zajisté velice rychle na mapě objevíte.

Letadlo?
Letadlo?

Pokud máte tedy pro strach uděláno a chcete přežit vždy, všude a za každou cenu, bude se vám tato hra opravdu velice líbit. Herní mechanismy i hratelnost jsou velice příjemné a vsadíme se s vámi, že brzy rychle zapomenete na chudáka Timmyho, a budete se spíše přijít na kloub tomu, vo co tady jako sakra jde?!

Podobné články

  • 5 hororových her, které vás vystrašíU hororových filmů se již povětšinou nebojíme, protože nás od reality dělí několik metrů od televize a pytlík popcornu. Co ovšem dělat u hororových […]
  • ARK: Survival EvolvedSe survival tituly, jako by se v poslední době roztrhl pytel. Většina z nich nás zavádí na nejrůznější tajemné ostrovy, kde se děje něco moc […]
  • Tom Clancy’s: The DivisionThe Division je jednou z nejsledovanějších her tohoto roku. Jedná se 3rd person akci, která fanoušky láká na hned několik opravdových zajímavostí. […]
Komentáře