Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

The Sims 4: Nejlepší simulátor života?

Pokud nás běžný život nebaví, tak se nám nabízejí 2 možnosti, buď ho ukončit, nebo si vytvořit vlastní svět prostřednictvím Sims. Již od počátku se jednalo o jednu z nejoblíbenějších her skrze všechny generace. Možnost tvorby vlastního světa je lákavá a nové pokračování, The Sims 4, přineslo mnoho příjemných změn.

The Sims 4 simuluje život ve světě, který lze koordinovat tak, jak se nám zlíbí. Oproti minulým verzím je tato mnohem pokročilejší a to nejen grafickým zpracováním a možnostmi, ale především inteligencí jednotlivých postav „Simíků“, která zde hraje hlavní roli. Nejedná se jen o chodící panáky, ale o postavy reagující nejen na podněty, ale i emotivně se vyjadřující bytosti, které dovedou cítit radost, vzrušení, vztek i lásku.

Nyní je možné ovládat postavičky, které jsou inteligentní a se kterými je mnohem snazší se ztotožnit a upřímně se s nimi zasmát. Simíkům je možné vybírat osobnost a věci, po kterých budou toužit. Nové postavy jsou schopné reagovat na mnohem více podnětů, které ovlivní i jejich chování.

Můžete si udělat i opravdu zajímavé sousedy, kteří vám budou zpestřovat život. O výtvory je možné se dělit s přáteli a samotné uživatele potěší celá řada štědrých odměn. Hra je dokonalá po všech stránkách, bohužel mnoho lidí zklamala svými nároky. Zatímco na předchozí verze postačil průměrně výkonný počítač, tak The Sims4 vyžaduje mnohem vyšší nároky (Win 7 nebo 8, 3 GB Ram, 24 GB HDD, nVidia Geforce GTX450 1024 MB a vyšší nebo ATI Radeon HD 7970 1024 MB a vyšší). Ve všech ostatních ohledech se jedná o perfektní hru. Vydání proběhlo 4. září, takže pokud poslední díl nemáte, tak je nejvyšší čas si ho pořídit. Případně si můžete koupit i další díly série The Sims.

7 /10 hodnocení hry
Podobné články

Komentáře