Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Tom Clancy´s Rainbow Six Siege

Terorismus jako takový se bohužel až příliš často skloňuje ve večerních zprávách, v některých případech ovlivňuje naše životy a je vděčným tématem i pro vlády nejrůznějších států. Jak vlastně takový boj s terorismem vypadá, si nyní můžete vyzkoušet na vlastní kůží, díky novince s názvem Tom Clancy´s Rainbow Six Siege.

570204-tom-clancys-rainbow-six-siege-653x367
Na které straně budete vy?

Tato hra od Ubisoftu je svým způsobem trochu vyčůraná, protože hráčům, kteří se těší na pořádnou sólovou řežbu, moc nenabídne. Ubisoft zkrátka nenabízí promakanou kampaň, ve které se budete postupně skrze nejrůznější teroristická hnízda prokousávat až k osobě s nejvyšší kartou. Tato hra prostě hodila celý singleplayer úplně za hlavu.

screenshot_pc_tom_clancy_s_rainbow_six_siege_2_79139
Pořádně se zabarikádovat

Místo něj na vás však čeká opravdu povedená procházka po bitevním poli, kdy vás za ruku budou držet jiní hráči, se kterými si budete rozdávat pořádný multiplayer. A právě tady začíná to nejsilnější, co hra může hráči přinést. Dalo by se říci, že co mapa to jiná taktika, jiné vybavení, jiné pohyby a hlavně jiná herní strategie, nad kterou musí každý hráč pořádně přemýšlet.

464421-tom-clancy-s-rainbow-six-siege-653x367
Skvělá grafika

Každá bitva začíná jakýmsi úvodem, ve kterém útočníci hledají své nepřítele pomocí létajících dronů a obránci ze snaží postavit co nejhorší zátarasy, které se budou pro útočníky nezdolatelné. Takto připraveni a vybavení se do sebe pak pustí pět těžce ozbrojených policistů či vojáků, kteří se budou snažit vtlouct základy služného chování do hlav dalším pěti hráčům z teroristického táboru.

1920x1080_tiZniJ
Jedinečný herní systém

Každá kulka se počítá, každý zásah je citelný a každý chybný krok je ihned odměněn smrtí. Multiplayer vystavuje hráče do neustálého stresu, jelikož je celá mapa dokonale zničitelná a téměř každý materiál může podléhat zkáze. Z celé mapy se tak stává neustále se měnící střelnice, kde si nemůže být nikdo ničím jistý.

Díky těmto neustálým směnám lze vystopovat nepřítele, ale zároveň jej i mást a lákat do nejrůznějších pastí. Do jakých? Tak to už necháme na vás ve hře Tom Clancy´s Rainbow Six Siege.

Podobné články

Komentáře