Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Tom Clancy’s: The Division

The Division je jednou z nejsledovanějších her tohoto roku. Jedná se 3rd person akci, která fanoušky láká na hned několik opravdových zajímavostí. Tou první je prostředí hry, které se bude odehrávat v New Yorku, který je naprostou kopií toho stávajícího. Jednotlivé bloky, obchody, kanalizace, to všechno je současnému NY podobné jak vejce vejci. Druhým lákadlem je precizně odvedená práce Ubisoftu, který na vývoji této hry nechal opravdu velké množství času a na hře to velmi znát.

Tým nadevše

tom-clancys-the-division-listing-thumb-01-ps4-us-15jun15
S týmem až na konec světa

Hratelnost hry? Naprosto skvělá! Musíte si však uvědomit jednu věc. Na tuto hru bude potřeba tým. Můžete se sice sami vypravit do opuštěných ulic New Yorku, ovšem bez svého týmu to tu budete mít sakra těžké a navíc se připravíte i o ten nejlepší loot, který přichází až s vyššími stupni obtížnostmi. Co vás ovšem bude mrzet nejvíce, je to, že se připravíte o dokonale kooperativní dobrodružství, které je základním kamenem celé hry.

Strhující atmosféra
Strhující atmosféra

Je tedy dobré sehnat si alespoň jednoho kámoše, a hned to začne být pořádně zajímavé. Celé prostředí na vás začne okamžitě dýchat jinou atmosférou. Město, ač často liduprázdné, začne pořádně žít a to především v temné zóně, kde budete potkávat i další hráče na serveru.

Hlavní linka a výzvy

Temná zóna
Temná zóna

Opravdu rozlehlá mapa, kde se budete muset všude pohybovat po svých, vám nabízí opravdu velké množství prostoru pro vaše aktivity. Celkem budete mít možnost splnit deset hlavních misí pro Divizi, pro každý úsek. Úseky jsou zde tři, takže to máme 30 opravdu plnohodnotných, dlouhých a celkem náročných mísí. Ty jsou však doplněný o tzv. výzvy. Jedná se o PvP tak, jak jej známe z klasických MMO her.

22738_e315-tctd-final-screenshot-outside-macy-s-208932-1452716229
NY

Jak bude hra úspěšná, tedy dle našeho názoru nezávisí ani na hratelnosti, která je dokonalá, ani na prostředí, které je skvělé, ale hlavně na tom, zda hráči budou mít v New Yorku co dělat i poté, co dojedou hlavní mise.

Podobné články

  • Úspěch jménem The DivisionO hře Tom Clancy's The Division jsme vás již před nějakým časem informovali. Tato hra, která nás zavádí do temného, postapokalyptického světa a […]
  • Velkolepé intro Zaklínače 3 je tadyPravděpodobně nejočekávanější hra současnosti, RPG Zaklínač 3: Divoký hon, se opět o něco poodhalil nedočkavé hráčské veřejnosti. CD Projekt totiž […]
  • Kingdom Come DeliverancePokud jste někdy hráli, nebo alespoň slyšeli o legendární hře Mafia od českých vývojářů v čele s Danielem Vávrou a tuto hru milujete stejně jako my, […]
Komentáře