Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Tomb Raider Underworld

Nesmrtelná Lara Croft se opět vrací. Po velmi úspěšném sedmém dílu s podtitulem Anniversary, který byl ovšem remakem toho prvního, následuje již osmé pokračování… Příběh hry Tomb Raider Underworld navazuje na šestý díl Legend. Ocitáte se v Mexiku, konkrétně ve státu Chiapas a jakožto badatelka a archeoložka Lara Croftová nacházíte mystický portál… Ovšem zde cesta nekončí, s návalem problémů se také vydáváte do Austrálie, Říma nebo na Vánoční ostrovy.

Po technické stránce je hra velmi podobná svým předchůdcům, ať už dílu Tomb Raider Anniversary nebo Tomb Raider Legend. Grafický engine se vlastně nezměnil, stejně jako ovládání a inteligence nepřátel. Ovšem změnou je vylepšení soubojů na blízko. Můžete nebo spíše musíte využívat pomůcky v podobě speciálních tláčítek pro různé kopy nebo obranné pozice… Jako vždy, přináší hra také něco nového, tentokrát se jedná hlavně o zrealistčení hry – Mrtví nepřátelé nebudou mizet, kaluže zanechají ve vašich botách morko, stejně jako se zvýší vaše šance na uklouznutí, pokud bude pršet!

Tomb Raider Underworld je povedeným pokračováním herní série, ovšem kromě několika menších změn nepřínáší příliš mnoho nového.

V Underworldu na vás čeká ještě jedno překvapení, bude totiž třeba při hře o něco více přemýšlet a rozhodovat se. „Znáčky a šipečky“ vymizí ze hry a budete mít zase o něco volnější ruku při hraní. A třešnička na závěr, Lara Croftová změnila svůj vzhled – Nechala se ostříhat a místo svého pověstného copu jí uvidíme pouze s culíkem…

Video

 

Témata článku

Podobné články

Komentáře