Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

TOP 5: Nejlepší aprílové vtípky z herního světa

První dubnový den byl jako vždy ve znamení všudypřítomných vtípků, některých opravdu povedených, některých méně (vítězem je letos každopádně počasí, které dostalo úplně všechny). Příležitost si samozřejmě nenechali ujít ani herní vývojáři a členové komunity a my jsme se tak dočkali několika šokujících oznámení, na které se nachytalo až překvapivě mnoho hráčů. Vybrali jsme pro vás pětici nejlepších vtípků z letošního Apríla.

Létající myš

Pozvedněte svoji hru do zcela nových úrovní s Project McFly, revoluční novinkou od Razeru! Vznášející se myš vám umožní dokonalou kontrolu nad situací a maximálně přesnou odezvu. A nebo taky ne. Každopádně by taková myš nebyla na škodu, zvlášť pokud by se dala přivolat pohybem ruky, podobně jako meče rytířů Jedi.

Bitva o Středozem III

Hodně krutý fórek si připravili fanoušci ze stránky The3rdAge.net, která se věnuje módům ke slavné sérii Battle for Middle-Earth. O třetím dílu tohoto strategického skvostu se spekuluje dlouhá léta, vzhledem k problémům s licencí se ale vývoj pokračování pokládal za nemožný. O to více byla herní scéna překvapena, když se v úterý začaly na herních webech objevovat informace o čerstvě oznámené BfME 3. Měla nést podtitul The Battle of the Five Armies a nabídnout klasickou hratelnost za osmičku frakcí včetně skřetů či trpaslíků. Oficiální webovky, tisková zpráva, balíček artworků, vývojářský blog… všechno vypadalo důvěryhodně. Tedy pouze na několik hodin, po kterých vyšlo najevo, že jde o propracovaný aprílový žertík. Tisíce fanoušků série tak můžou pokračovat v čekání na zázrak.

Skřeti známí z filmového Hobita.
Skřeti známí z filmového Hobita.

Fešák Geralt

Jako vždy skvěle pobavili vývojáři z CD Projekt RED. Letos na Twitter vypustili exkluzivní ukázku z připravovaného DLC pro Zaklínače 3, které hráčům umožní měnit Geraltův účes dle libosti. Jak moc sexy Bílý vlk vypadá posuďte sami.

Nug Elope

Pokud jste strávili pár hodin s některým z dílů RPG série Dragon Age, možná si pamatuje podivná stvoření zvaná Nugs, jakési křížence králíka s malým prasetem. Právě do jednoho z těchto tvorů se vžijete v novém RPG od Bioware jménem Nug Elope. Ve městě Nugtown vás čeká hledání přátel, lásky i boj o přežití. Nebude chybět propracovaný rozvoj postavy a prozkoumávání rozlehlých podzemních prostor plných nebezpečí. Vše samozřejmě poběží na enginu Frostbite 3 a celé dobrodružství tak bude mít nezapomenutelnou atmosféru. Pokud navíc na oficiálních stránkách kliknete na Play Now, čeká vás oznámení, které možná změní váš život.

Rozhovory budou mít hloubku.
Rozhovory budou mít hloubku.

Roztančený Hitler

Tvůrci Zombie Army Trilogy oznámili velmi zajímavou odbočku od zavedených pořádků série. Ve hře Zombie Army THRILLogy čeká hráče armáda ďábelsky pohyblivých mrtvých nacistů, v čele se samotným Hitlerem, který je na tanečním parketu nezastavitelný. Postavíte se této výzvě?

Podobné články

Komentáře