Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

TOP 5: Nejlepší trailery z letošní E3

Herní akci roku v podobě 21. ročníku E3 máme úspěšně za sebou a rozhodně se nedá hovořit o zklamání. Dočkali jsme se desítek zajímavých oznámení, úplně nových titulů a samozřejmě nechyběly ani efektní gameplay ukázky a CGI trailery. Vybrali jsme pro vás pět nejlepších filmečků, které prostě stojí za zhlédnutí.

Dishonored 2

Bethesda na své konferenci naplnila očekávání hráčů a oznámila Dishonored 2, pokračování skvělé stealth akce z roku 2012. Potvrzovací trailer ukázal, že druhý díl plánuje kráčet ve stopách svého předchůdce – těšit se můžeme na depresivní atmosféru, různorodé schopnosti a hned dvojici hrdinů, protože Corva doplní Emily, dcera zavražděné císařovny z jedničky.

Assassin’s Creed Syndicate

K Ubisoftu můžeme mít hodně výhrad, jedno se mu ale nechat musí: trailery umí prostě skvěle. Důkazem budiž další parádní filmeček pro AC Syndicate, zveřejněný na E3 konferenci. Hospodská rvačka, honička dostavníků, boj na jedoucím vlaku, famózní soundtrack… pokud by takto vypadala i samotná hra, hledali bychom čelist ještě dlouho.

Hitman

Na své prezentaci nezklamal ani Square Enix, který oznámil návrat Agenta 47. Nový Hitman bude překvapivě vycházet po epizodách, přičemž té první bychom se měli dočkat již osmého prosince.

Mass Effect: Andromeda

EA konečně prolomilo zaryté mlčení ohledně nového Mass Effectu a kromě oficiálního oznámení jsme se dočkali také prvního traileru v herním enginu. Nový díl ponese podtitul Andromeda, bude zaměřen především na prozkoumávání neznámé galaxie a vyjít by měl na konci roku 2016.

Deus Ex: Mankind Divided

A ještě jednou Square Enix, jenž samozřejmě neopomenul ani svoji vlajkovou loď, sérii Deus Ex. Nový trailer sice neukázal moc záběrů ze hry, to ale vývojáři napravili o několik hodin později, když zveřejnili skoro půlhodinový gameplay.

Podobné články

  • E3 2015: Na co se těšit?Nakoupit zásoby, zatáhnout rolety a dlouhé hodiny sledovat přímé přenosy konferencí z největší herní akce roku – takový bude program tisíců hráčů z […]
  • Nejlepší herní trailery roku 2014Rok 2014 byl pro počítačového hráče bohatý. Vyšly skvělé tituly jako Wolfenstein: The New Order nebo Shadow of Mordor, dostavila se však i zklamání […]
  • Velkolepé intro Zaklínače 3 je tadyPravděpodobně nejočekávanější hra současnosti, RPG Zaklínač 3: Divoký hon, se opět o něco poodhalil nedočkavé hráčské veřejnosti. CD Projekt totiž […]
Komentáře