Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

TOP 5 Nejdražších virtuálních předmětů

Opravdu obrovské peníze se točí okolo virtuálních předmětů a my vám tu dnes ukážeme TOP 5 těch absolutně nejdražších, které se kdy prodali. Je k zamyšlení proč vlastně hráči takhle neuvěřitelně velké peníze dokážou investovat do virtuálního předmětu, když je téměř předem jisté, že hra jednoho dne již nebude tak populární a jejich drahý item bude už jen pár pixelů na obrazovce.

Vejce ze hry Entropia Universe

vejce

 

 

 

 

 

 

Doposud nejdražší item prodaný ve hře je právě toto vzácné vejce ze hry Entropia Universe, která byla vytvořená od švédské společnosti MindArk. Vejce bylo prodáno za neuvěřitelných 1,6 milionu korun. Vejce bylo původně prodáno v roce 2006 za v přepočtu 245 000 českých korun, ale jelikož se celé čtyři roky z vejce nic nevylíhlo, což nebylo zvykem jeho cena rapidně stoupla a až v roce 2013 se z vejce vyklubal nový typ nestvůry, které dostala název Feffox a hráči s ní mohli bojovat celý měsíc.

Růžový pes ze hry DOTA 2

6857

 

 

 

 

 

 
Nyní se přesuneme k populárnější hře a to je Dota 2. V této hře se prodal právě tento vzácný růžový pes, kterého můžete vidět na obrázku. S největší pravděpodobností se ve hře objevil, kvůli chybě, která byla později opravena, ale pár vyvoleným tato potvůrka zůstala a šlehajících růžových plamenů si mohou užívat nadále. V roce 2013 se prodal za neuvěřitelných 38 tisíc dolarů, což je v přepočtu 912 tisíc korun.

Hořící čepice ze hry Team Fortress 2

6858

Od populárních her nepůjdeme daleko, přesněji se zastavíme u hry Team Fortress 2, kde se tahle hořící čepice prodala hráčem, který nesl přezdívku Bobsplosion za neuvěřitelných v přepočtu 414 000 korun.

Meč ze hry Age of Wulin

6863

 

Právě na další příčku se dostala hra Age of Wulin, kde hráči mohli ještě před vydáním hry v aukci získat velmi vzácné předměty a tak právě jeden hráč z Číny, který jej v této aukci zakoupil ho později prodal za 384 tisíc korun. Meč je ve hře pouze jeden a lze ho využívat pouze na hrdiny, kteří jsou zaměřeni na bojová umění.

Mazlíček ze hry Dota 2

6865

Na páté pozici se opět objevuje hra Dota, kde se tentokrát prodal mazlíček, kterého hráči mohli získat díky haloweenské akci v roce 2012, ale pouze ti, kteří dokázali zničit monstrum Roshana v rekordním čase. Mazlíček se prodal v přepočtu za 312 tisíc českých korun.

 

Podobné články

Komentáře