Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

[TOP 5] Výběr jednoduchých her pro více hráčů

Rocket League

Ani sami vývojáři před vydáním této pro někoho pomatené hry nečekali, že by fotbálek s auty mohl mít takový úspěch. Pokud si chcete zahrát jednoduchý a primitivní fotbálek bez nějakých složitějších pravidel s jedním nebo klidně více přáteli, není lepší možnost než tahle novinka. Princip hry a ovládání jako takový je velmi jednoduchý, takže do hry se dostanete opravdu rychle, ovšem opravdové soutěže které z této hry v online světě probíhají jsou už mnohem náročnější a vyžadují náročný trénink.

 

Worms

Taková ta klasika, která asi fakt nikdy neomrzí. Pokud tuhle hru přece jenom neznáte, jedná se o souboj dvou týmů (modrý X červený) – červů s obvyklými ale i neobvyklými zbraněmi. Hra je zajímavá i svými zvuky a chytne skutečně každého. Její další obrovskou výhodou je to, že funguje snad na všech platformách, takže si souboj s kamarádem můžete rozdat skutečně kdekoliv. Poslední titul této hry s 22letou tradicí nese název Worms 4 a vyšla v loňském roce.

 

Mario Kart 8

Pokud by jste se zeptali nějakého majitele herní konzole Nintendo, jaká je jeho nejoblíbenější hra pro více hráčů, asi by na vás hned vyhrkl že Mario Kart. V této hře jsou zpracovány doslova akční závody, kde totiž nejde jenom o to, dojet jako první do cíle, ale především o tu zábavnější část a to zneškodnění soupeřů, nebo alespoň jejich zpomalení pomocí spouštění překážek na dráhu, např. slupku od banánu a podobně. Hra je navíc velmi příjemně zpracovaná po grafické stránce, takže mladší hráči se od ní už jentak neodtrhnou!

 

Army of Two

Jistě jste už očekávali, kde konečně přijde nějaká střílečka, tady je! Pokud máte prostě chuť s kamarádem postřílet pár nepřátel, pak není lepší volba než tahle konzolová pecka. Pokud si myslíte, že jde o primitivní a lehkou záležitost, jste na omylu. Možná v prvních pár misích vám bude stačit prostě jen a jen střílet, ovšem v dalších částech už to bude ta náročná střílečka, kterou máme rádi. S druhým hráčem budete muset prokázat loajalitu vůči sobě dostatečným krytím a důvěrou v zachránění se navzájem.

 

Brothers: A Tale of Two Sons

Ano, i něco hlubšího, s rozvážnějším myšlením tu pro vás máme. Brothers: A Tale of Two Sons je jakási pohádka, která uspokojí všechny vaše chutě – hra vás rozesměje, dojme ale dokáže vás i přesvědčit, že některé hry nejsou jenom povrchní zábava. Pokud se do hry opravdu vžijete, zjistíte že tahle hra není úplně pohádkou, protože začne jít o život nejen vám, ale i vašemu milovanému okolí.

A jaké jsou vaše nejoblíbenější hry pro více hráčů?

Podobné články

Komentáře