Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

TrackMania se vrací!

Milujete závodní hry? Ale tituly, které momentálně vychází, vám úplně nesedí? Pak vás možná potěšíme zprávou, že se dočkáme nové TrackMánie, která boří zaběhlé standardy závodních her.
Pokud TrackManii neznáte, je nutné říci, že se nejedná o klasickou závodní hru. Zatímco dnešní závodní tituly si zakládají na tom, aby se co možná nejvíce přiblížily reálné předloze a porazili všechny své soupeře. V TrackManii je o všem základem rychlost a především zvládnutí samotné dráhy, které jsou enormně těžké.

getthumbnail (1)
Stará dobrá klasika je zpět

Je zde tedy velmi zapotřebí maximálního soustředění, které bude zapotřebí v rychlostech dalece přesahující několik stovek kilometrů v hodině. V této rychlosti však budete muset také kličkovat, vyhýbat se překážkám a přitom se budete ještě muset vyhýbat nejrůznějším nečistotám na vozovce.

Nové mapy
Nové mapy

Jednotlivé závody ovšem nejsou vůbec dlouhé. V průměru trvají pod jednu minutu, a proto je jakékoliv zpomalení naprostou katastrofou. Říkáte si, na co rychlost stačí, když dojedu? To je chyba. Získané medaile vám totiž odemykají nové a nové dráhy, kampaně a úpravy vašeho vozu. Na své si přijdou i méně zruční hráči, protože medaile s menší hodnotou v určitém počtu odemykají ty cennější.

A možnost jejich editingu
A možnost jejich editingu

Další dimenze hraní se nám otevře v momentě, kdy se pustíme do vytváření vlastních drah. I tato možnost je hráčům odemknutá a tak si v podstatě můžeme vytvářet neustále nové a nové tratě. Na tomto místě je nutné říci, že hra nám nepřináší příliš vytříbenou grafiku, ovšem i ta dodává hře na naprosté divokosti.

Prostě krása!
Prostě krása!

A divokost, ta zde chybět určitě nebude. Ve hře se dostanete do momentů, kdy uděláte jednu jedinou chybičku, a budete mít náladu vše okolo sebe rozmlátit, a do toho vám ještě bude hrát pěkně divoký soundtrack. Inu TrackMánia je zpět ve své plné parádě.

Podobné články

  • DiRT RallyPokud bychom se vás zeptali, jaký rallye simulátor jste v poslední době hráli, asi byste se museli hodně dlouho zamýšlet a nakonec byste dost možná […]
  • Je libo simulátor chleba? S hrou I am Bread nebude problémPřed pár dny nám byl prostřednictvím traileru představen další šílený počin z kreativní dílny Bossa Studios. Pokud netušíte, co jsou tito chlapci […]
  • Need For Speed – The RunDalší díl legendární závodní série se silně arkádovými prvky přináší chytlavé závody napříč celou Amerikou. Chtěli byste usednout za volant […]
Komentáře