Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Týdenní přehled: Bitva se Sauronem a další odklad GTA V

Herní průmysl pracuje v rychlém tempu a každý den přináší zajímavé novinky či překvapivé zvraty. Náš týdenní přehled nejzajímavějších událostí je tady od toho, aby vám už nikdy neunikly podstatné informace z herního světa.

The Bright Lord

Shadow of Mordor, jedno z největších překvapení 2014, se dočkalo svého nejočekávanějšího DLC. V přídavku nazvaném The Bright Lord se hráč ujme postavy elfského šlechtice Celebrimbora a v několika příběhových misích si to rozdá se samotným Sauronem o vládu nad Prstenem. Kromě epického boss fightu přináší DLC také dodatečný vedlejší obsah a výrazně upravený systém schopností, protože většina skillů z původní hry byla nahrazena novými vychytávkami, které Celebrimbor získal díky dočasnému vlastnictví Prstenu.

Gotham je náš

Batman: Arkham Knight bude velkolepým završením netopýří série, minimálně co se počtu padouchů týče. Joker by sice měl být definitivně mimo hru, jinak se ale dočkáme snad všech významných antagonistů Batmanova univerza. Nový trailer nazvaný Gotham is Mine docela jasně ukazuje, jak to při takovém hvězdném obsazení bude v Gothamu vypadat.

GTA odloženo. Opět.

Rockstar se zase jednou rozhodl trochu pocuchat nervy PC hráčů a znovu odložil datum vydání GTA V. Nyní bychom se měli dočkat v úterý 14. dubna, posun oproti plánu tak činí tři týdny. Malou útěchou hráčům může být částka 200 000 dolarů do GTA Online, kterou obdrží všichni majitelé předobjednávek.

Knihovna a Yetti

Nových DLC se dočkají také Far Cry 4 a Lords of the Fallen. Dílo Ubisoftu bude rozšířeno o přídavek Valley of the Yetis, ve kterém bude hráč bránit své tábořiště před členy fanatického horského kultu. Kromě nich se do akce dostanou také yettiové, kteří budou pravděpodobně sloužit jako bossové mezi vlnami slabších nepřátel. Do kosení těchto potvor se budete moci pustit od desátého března. Do RPG Lords of the Fallen bude zase přidána prastará knihovna, ve které na hlavního hrdinu čekají noví nepřátelé, hádanky i další kusy výstroje. DLC Ancient Labyrinth bude dostupné od třetího března.

Vyhrajte Blackhole

Od pátku je na Steamu dostupná skákačka Blackhole od českých vývojářů z FiolaSoft.

Blackhole
Blackhole

Pokud vás hra zaujala, můžete otestovat své herní znalosti v naší soutěži o Blackhole. Na tři výherce čekají Steam klíče od Blackhole, odpovědi můžete posílat až do neděle 8. března.

Podobné články

Komentáře