Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Týdenní přehled: Deus Ex v Praze a další Call of Duty z budoucnosti

Herní průmysl pracuje v rychlém tempu a každý den přináší zajímavé novinky či překvapivé zvraty. Náš týdenní přehled nejzajímavějších událostí je tady od toho, aby vám už nikdy neunikly podstatné informace z herního světa.

Datadisky pro Zaklínače 3

Dohrání samotného Zaklínače 3 by podle odhadů mělo zabrat notně přes sto hodin, to ale CD Projektu nezabránilo připravit dva datadisky, které prý nabídnou dalších 30 hodin RPG zábavy. Nově oznámená rozšíření se jmenují Hearts of Stone a Blood and Wine, přičemž první zmíněný kousek by měl být spíše kratším dobrodružstvím na několik hodin. Naopak Blood and Wine bude rozsáhlejší kapitolou, během níž Geralt prozkoumá Toussaint, tajemné uzavřené knížectví, které dobře znají čtenáři Sapkowského knih. Za oba datadisky zaplatíte 25 eur, je ale možné je kupovat i po jednom či využít nabídky GOGu, který prodává Zaklínače 3 + Season Pass za 75 eur. Prvního datadisku bychom se měli dočkat letos v říjnu, pokračování potom někdy v první polovině roku 2016. Kromě oznámení Season Pass také CD Projekt zveřejnil další trailer, který Zaklínače představuje novým hráčům.

Jensen je zpět

Po skoro čtyřleté pauze se série Deus Ex dočká pokračování. Nově oznámený díl ponese název Mankind Divided a hlavním hrdinou bude opět Adam Jensen, který v neklidné a chaotické době pronásleduje augmentované teroristy. Při lovu mu pomáhá hned několik zcela rozdílných frakcích, což by časem mělo vést k vzájemně kolidujícím misím, kdy nepůjde vyhovět všem. Příběh je zasazen do roku 2029 (dva roky po událostech z Human Revolution) a domácí hráče určitě potěší, že se v rámci jedné z misí podíváme do Prahy. Konkrétně do ghetta pro augmentované, nesoucí příšerný česko-anglický název Utulek Station. Kdy Mankind Divided vyjde nebylo oznámeno, jisté je, že bude k dispozici pro PC, PS4 a Xbox One.

Back in Black

Treyarch pracuje na novém Call of Duty, které ponese název Black Ops III a nabídne kampaň, multiplayer a Zombie mód. Kdo by to byl čekal, že? Nejpodstatnější věcí při oznámení nového CoD je samozřejmě časové zasazení, protože to je jediný významný prvek, který se v sérii za několik posledních dílů mění. Příznivci návratu do kulis 2. světové války ale mají smůlu i tentokrát, Black Ops III nás totiž podle všeho vezme do ,,temné a zvrácené“ budoucnosti, kde bojiště ovládají speciální druhy vojáků a špičkové technologie. Větší představení hry by mělo proběhnout 26. dubna, dá se ale očekávat, že nový díl vyjde během podzimu, což je obvyklý Call of Duty time.

F2P Total War 

Na Steamu je čerstvě dostupná otevřená beta Total War Battles: Kingdom, druhého dílu F2P odbočky slavné série. Ve zjednodušeném provedení nabízí klasickou hratelnost, tedy mix budování, vládnutí a bitev, ve kterých otestujete své schopnosti proti ostatním hráčům. Brzy by měla být k dispozici také verze na tablety, takže své království budete moci spravovat i bez zapnutí počítače.

Metal a boj

Mortal Kombat X vychází již v úterý čtrnáctého dubna a i pokud nejsou bojovky váš oblíbený žánr, mrkněte na launch trailer, který Warner Bros pojali ve velkém stylu. K záběrům ze hry totiž hraje píseň od kapely System of a Down, což v kombinaci s brutálními chvaty bojovníků zní prostě skvěle.

Podobné články

Komentáře