Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Týdenní přehled: EA překvapuje a Zaklínač updatuje

Herní průmysl pracuje v rychlém tempu a každý den přináší zajímavé novinky či překvapivé zvraty. Náš týdenní přehled nejzajímavějších událostí je tady od toho, aby vám už nikdy neunikly podstatné informace z herního světa.

Druhá dávka frustrace

Povedená sci-fi plošinovka Blackhole od domácích vývojářů z FiolaSoft se dočkala prvního velkého rozšíření. Přídavek Secret of the Entity přináší kromě řady oprav a updatů především dvanáct úrovní, které hráč navštíví v rámci nové příběhové kapitoly. Tvůrci dobu hraní odhadují na pět hodin, zároveň ale také upozornili, že obtížnost jednotlivých levelů oproti původní hře ještě stoupla. V praxi tak může pět hodin trvat průchod jedné úrovně. Rozšíření je dostupné zdarma pro všechny majitele základního Blackhole a Steam by ho měl automaticky stáhnout v rámci aktualizací.

Demo žije

Demoverze už jsou dnes prakticky mrtvým herním odvětvím, o to více překvapilo EA, které na Origin umístilo free verzi loňského RPG hitu Dragon Age: Inquisition. Demo zpřístupňuje prvních šest hodin singleplayerové kampaně a k tomu přihazuje nijak neomezený multiplayer, takže času na důkladné testování má každý zájemce víc než dost. Samozřejmostí je propojení s plnou verzí, takže pokud se po vyzkoušení rozhodnete ke koupi celé hry, budete moci rovnou pokračovat v uložených pozicích.

Nespoutaný Rico

Světlo YouTube konečně spatřila sedmiminutová ukázka z Just Cause 3, která byla za zavřenými dveřmi prezentována na letošní E3. Komentovaný gameplay nenabídne nějaká velká překvapení, pouze potvrzuje, že třetí díl se opět ponese ve znamení šílené akce, všudypřítomných výbuchů a hrátek s fyzikou za pomoci vystřelovacího háku.

Za císaře

Nového traileru se dočkala také chystaná strategie Total War: Warhammer. Na gameplay záběry si sice prozatím můžeme nechat zajít chuť, za zmínku ale stojí fakt, že celá ukázka je vytvořena v herním enginu. Trailer tedy nevypadá tak dobře jako klasické CGI filmečky, zároveň ale dává naději, že bitvy v samotné hře by mohly vypadat opravdu lahůdkově.

Staronový Zaklínač

CD Projekt RED tento týden konečně dodělal očekávaný patch 1.07 pro Zaklínače 3 a monstrózní osmigigová záplata je tak od sobotního večera připravena ke stažení. Patch obsahuje desítky drobných oprav i některé poměrně velké změny v hratelnosti – k dispozici je alternativní režim Geraltova pohybu, přepracován byl inventář, výrazně upraveno by mělo být chování koně a asi nejvytouženější novinkou jsou truhly, do kterých Geralt může ukládat vybavení. Vzhledem k intenzivním pracím na tomto updatu CD Projekt zbrzdil pravidelný přísun bezplatných DLC a jediným přídavkem za uplynulý týden tak byl alternativní vzhled pro Ciri.

Alternativní vzhled pro Ciri
Alternativní vzhled pro Ciri
Podobné články

Komentáře