Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Týdenní přehled: Game Awards 2014, zabijákem v Londýně a novinka na Steamu

Herní průmysl pracuje v rychlém tempu a každý den přináší zajímavé novinky či překvapivé zvraty. Náš týdenní přehled nejzajímavějších událostí je tady od toho, aby vám už nikdy neunikly podstatné informace z herního světa.

Tenkrát v Londýně

Ještě ani neutichly debaty ohledně uspěchaného vydání Assassin’s Creed Unity a už víme o dalším dílu série. Informace ovšem nezveřejnil sám Ubisoft, ale server Kotaku, který získal několikaminutové video z chystaného titulu. Nový díl vývojáři pracovně nazvali Victory a odehrávat se bude v Londýně devatenáctého století. Vyjít by měl někdy na konci příštího roku a mělo by se jednat o jediný Assassin’s Creed, kterého se v roce 2015 dočkáme. Podle všeho poběží Victory na stejném enginu jako Unity, jednou z novinek bude vystřelovací hák.

Assassin's Creed Victory
Assassin’s Creed Victory

Watch Game

Zajímavou novinku oznámil tento týden také Steam. V beta verzi byla totiž spuštěna funkce Steam Broadcasting, která umožňuje sledovat přátele ve hře. Stačí přes nastavení povolit betu a můžete začít streamovat své hraní či pozorovat gameplaye ostatních. Defaultně je vysílání přístupné pouze pozvaným přátelům, nastavit však lze i veřejný přístup. Broadcasting ale zatím neumožňuje videa ukládat, sledovat tak jdou pouze živě.

Steam Broadcasting
Steam Broadcasting

Game Awards 2014

Máme za sebou vyhlašování nejlepších her roku 2014. Jako vždy přinesla tato akce nejen překvapivé vítěze, ale i nové trailery či oznámení. A jaké hry tedy byly letos nejpovedenější? Ocenění pro nejlepší střílečku připadlo Far Cry 4, trofej pro nejlepší akci si odneslo Shadow of Mordor, za nejlepší online režim a soundtrack bylo oceněno Destiny. Úspěch sklidilo také dílo Ubisoftu Valiant Hearts: The Great War, které zvítězilo v kategorii Nejlepší příběh. Hrou roku 2014 bylo vyhlášeno Dragon Age: Inquisition.

Druhá hratelná postava v Zaklínači

Zaklínač 3: Divoký hon si z Game Awards odnesl vyznamenání pro nejočekávanější hru roku 2015. CD Projekt nezklamal a u příležitosti předávání cen představil nový trailer, doprovázený informací, že si budeme moci zahrát i za jinou postavu, než je zaklínač Geralt. Druhý hratelný charakter se podle autorů objevuje ve zmíněném traileru, je tedy velmi pravděpodobné, že půjde o Ciri nebo Yennefer.

No Man’s Sky v akci

Po čase se opět připomenul indie titul No Man’s Sky. Tvůrci totiž vypustili parádní gameplay trailer, ze kterého si můžeme udělat obrázek, jak asi bude vypadat objevování rozsáhlého, procedurálně generovaného vesmíru.

Podobné články

Komentáře