Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Týdenní přehled: Geralt na lovu a nový Wolfenstein na hradě

Herní průmysl pracuje v rychlém tempu a každý den přináší zajímavé novinky či překvapivé zvraty. Náš týdenní přehled nejzajímavějších událostí je tady od toho, aby vám už nikdy neunikly podstatné informace z herního světa.

Trine se vrací

Oba díly plošinovky Trine sklidily velký úspěch díky nádhernému zpracování a chytlavé hratelnosti. Velkých očekávání jsou si samozřejmě vědomi i tvůrci hry a na začátku týdne tak bylo oficiálně oznámeno pokračování, nesoucí název Trine 3: The Artifacts of Power. Z traileru je patrné, že se opět můžeme těšit na kooperaci rytíře, mága a zlodějky, kouzelnou atmosféru a v některých pasážích hry bychom se měli dočkat také třetího rozměru.

Geralt v akci

Na konferenci PAX East byla zveřejněna další gameplay ukázka z chystaného Zaklínače 3. V osmiminutovém videu pátrá Geralt po ztracené karavaně a nakonec dojde i na souboj se smrtící wyvernou. Graficky to vše samozřejmě vypadá nádherně, s atmosférou si tvůrci pohráli do nejmenšího detailu a samotný boj vypadá zábavně a takticky zároveň.

B.J. na hrad

Fanoušci FPS se po skvělém Wolfenstein: The New Order dočkají další porce masakrování nacistů. V datadisku The Old Blood se B.J. Blazkowicz vydá na tajemný hrad Wolfenstein s cílem zabránit Němcům v zisku dávných artefaktů s obrovskou mocí. Dočkáme se tak nových lokací, zbraní a samozřejmě nepřátel. Datadisk vyjde již pátého května pro PC, PS4 a Xbox One.

Hra o Magicku

Tvůrci kooperačního RPG Magicka 2 prostě umí dělat vtipné trailery. Po nedávné ukázce z upírovi návštěvy u psychologa si v nové upoutávce berou notnou inspiraci z televizní adaptace Hry o trůny a zpěv upíra Vláda opravdu stojí za to.

Warhorse: Rok poté

Warhorse Studios slaví jeden rok od veleúspěšné kickstarterovské kampaně pro Kingdom Come: Deliverance a v rámci této příležitosti zveřejnili výroční zprávu. V sedmnáctiminutovém videu si můžete připomenout vývoj po úspěšném zafinancování hry a také nahlédnout do kanceláří studia, po kterých vás provede Daniel Vávra. Zapadnout by neměla také informace, že Warhorse brzy představí vlastní kolekci piv, jejichž etikety se budou vztahovat k chystanému RPG.

Podobné články

Komentáře