Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Týdenní přehled: Halo v Rusku a krvavější Total War

Herní průmysl pracuje v rychlém tempu a každý den přináší zajímavé novinky či překvapivé zvraty. Náš týdenní přehled nejzajímavějších událostí je tady od toho, aby vám už nikdy neunikly podstatné informace z herního světa.

Halo se vrací

Slavná akční série Halo se překvapivě vrací na PC, ale bohužel v trochu jiné formě, než by se většině hráčů líbilo. Chystané Halo Online je totiž multiplayerová střílečka, která bude dostupná pouze na ruském trhu. Optimalizace je prý šitá na míru slabším PC a hra nabídne pouze bitvy více hráčů na vesmírné stanici Anvil. Podle tvůrců je případné vydání mimo Rusko v tuto chvíli nepravděpodobné, protože by to vyžadovalo velké úpravy hratelnosti, aby seděla hráčům v jiných částech světa.

Batman se zpozdí

Jedna z nejočekávanějších her tohoto roku, Batman: Arkham Knight, byla opět odložena. Naštěstí nejde o výrazné zpoždění, nové datum vydání bylo stanoveno na 23. června, posun tedy činí tři týdny. Společně s tímto oznámením vypustili vývojáři také nový gameplay, jenž dokazuje, že by se čekání mělo bohatě vyplatit.

Krev a keltové v Total War

Povedená strategie Total War: Attila se dočkala dvou nových DLC. Přídavek Blood & Burning změní bitvy v krvavou lázeň díky novým a brutálním způsobům, kterými budou vojáci likvidovat své nepřátelé. Nebudou chybět usekané hlavy, končetiny či otevřená břicha. Prostě lahůdka. Novinkou bude třeba i to, že se vojáci z armády sužované nemocemi čas od času pozvrací. Jinými slovy, DLC vám zaručí krvavější a odpornější zážitek. Pokud vám bohatě stačí efekty v původní hře, mohl by vás zaujmout druhý vydaný přídavek, nazvaný Celts Culture Pack. Ten do hry přidá trojici keltských národů, které by měly nabídnout výrazně odlišný styl hraní. Zajímavě zní především taktické možnosti, své jednotky totiž budete moci před bitvou rozmístit po celém bojišti a překvapit tak nepřítele nečekaným vpádem do zad.

Rozšířené Inquisiton

Pokud už jste Dragon Age: Inquisition dohráli skrz naskrz (a že to je záležitost na pár set hodin), čeká vás nová výzva. EA vypustili do světa DLC Jaws of Hakkon, které hráče zavede do divoké oblasti na jihu Thedasu. Nebude chybět příběhová kampaň s několika překvápky a samozřejmě desítky nepřátel a kusů výzbroje, včetně legendárního setu.

Oznámeno F1 2015

Po veskrze průměrném minulém dílu se Codemasters chtějí vrátit zpět na čelo startovního pole s čerstvě oznámeným F1 2015. Na rozdíl od předchůdců vyjde chystaný díl již v červnu tohoto roku – tvůrci si slibují, že o hru bude větší zájem, pokud vyjde během rozjeté sezóny. Nová verze EGO enginu by měla zajistit výrazně pohlednější grafiku i funkčnější jízdní model, novinkou bude prezentace podobající se televizním přenosům a zajímavě zní i mód Pro Season, který by měl nabídnout maximálně realistický (a tím pádem těžší) zážitek ze hry. Samozřejmostí je kompletní licence na ročník 2015, bonusem by pak měla být možnost zajezdit si také v loňské sezóně.

První screeny z F1 2015
První screeny z F1 2015
Podobné články

Komentáře