Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Týdenní přehled: Hrobky králů a nároky Zaklínače 3

Herní průmysl pracuje v rychlém tempu a každý den přináší zajímavé novinky či překvapivé zvraty. Náš týdenní přehled nejzajímavějších událostí je tady od toho, aby vám už nikdy neunikly podstatné informace z herního světa.

Záznam z Dying Light

Do vydání očekávané survival akce Dying Light zbývá pouze několik dnů. Hráči, kteří si stále nejsou jistí kvalitou tohoto titulu, mohou nyní podniknout důkladný průzkum většiny herních mechanismů. Tvůrci totiž umístili na YouTube skoro dvouhodinový záznam z vánočního streamu, ve kterém jsou kromě krvavé akce k vidění i parkourové pasáže, vylepšování schopností či dialogy s ostatními přeživšími. Demu se to nevyrovná, přesto ale jde o užitečný náhled do hry, který poví více než cinematic trailery.

HW nároky Zaklínače 3

Kdo viděl jakékoliv ukázky ze Zaklínače 3, nemohl se neptat, jaký hardware bude na rozběhnutí takové nádhery potřeba. Několikaměsíční debaty byly definitivně rozuzleny tuto středu, kdy CD Projekt vydal oficiální hardwarové požadavky. Nejsou zrovna lidové, vzhledem k celkovému zpracování herního prostředí ale nejde o nic neočekávaného.

Hardwarové nároky Zaklínače 3.
Hardwarové nároky Zaklínače 3.

DLC pro Unity

S technickou vyladěností her to moc slavné není, ale trailery umí Ubisoft prostě parádní. Důkazem je čerstvě vydaná upoutávka na Dead Kings, chystané DLC pro Assassin’s Creed Unity. V něm nás čeká prozkoumávání dávných katakomb francouzských králů, nacházejících se pod venkovským městečkem Saint Denis. Přídavek, který měl být původně placený, vyjde zdarma pro všechny majitele původní hry již v úterý třináctého ledna. Jedná se o jednu z několika kompenzací, kterou Ubisoft hráčům nabídl po problémech při vydání Unity.

Intro pro Evolve

Kooperační střílečka Evolve sice vychází až za měsíc, podle tvůrců už je ale zcela hotová a připravená k vydání. Pro ještě větší navnadění natěšených hráčů navíc autoři vypustili filmové intro, ve kterém čtveřice lovců likviduje vražedné monstrum. Stejně jako v případě traileru na Dead Kings jde o skvěle zpracované dílo.

Podobné články

Komentáře