Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Týdenní přehled: Londýn v krvi a samuraj v akci

Herní průmysl pracuje v rychlém tempu a každý den přináší zajímavé novinky či překvapivé zvraty. Náš týdenní přehled nejzajímavějších událostí je tady od toho, aby vám už nikdy neunikly podstatné informace z herního světa.

Nejen hrou živ je Ubisoft

PC verze AC Syndicate sice vychází až v listopadu, již tento týden ale Ubisoft zveřejnil obsah chystaného season passu, který má jako vždy nabídnout prodloužení hratelnosti plné hry. Hlavním tahákem bude bezpochyby DLC Jack the Ripper, ve kterém bude hlavní hrdina spolupracovat se Scotland Yardem při snaze zastavit řádění Jacka Rozparovače. Příběhově zaměřeným přídavkem bude taktéž The Last Maharaja, jež se má točit kolem mocenských bojů v Sikhské říši. V balení nebude chybět ani několik dalších přídavků, které přinesou obligátní koktejl nových zbraní a misí. Většina zmíněných DLC bude dostupná i samostatně, ke hromadné koupi vás ale kromě několika ušetřených eur má zlákat také zkušenostní boost, jenž je přichystán pro všechny majitele season passu.

Oni

Připravovaná historická řežba For Honor se má soustředit na duely bojovníků z řad středověkých rytířů, vikingů a samurajů. Jak bude boj v kůži japonského mistra meče vypadat, naznačil Ubisoft novým trailerem, ve kterém tento tradiční válečník masakruje jednoho protivníka za druhým. Hlavní výhodou samuraje bude logicky rychlost, doplněná o bleskovou práci s katanou. Stejně jako jeho protivníci disponuje speciálními schopnostmi, konkrétně vrhacími čepelemi, jedem potřenou čepelí a možností přivolat na zvolené místo déšť šípů.

Do pekla v dubnu

Hardcore RPG Dark Souls III má konečně (alespoň přibližné) datum vydání. Na nedávné Tokyo Game Show byl zveřejněn nový trailer, který kromě akčních záběrů přinesl také datum 24.3, kdy by hra měla v Japonsku vyjít. Protože se ale asijský trh od toho evropského výrazně liší, dá se čekat, že v našich luzích a hájích vyjde třetí díl s mírným zpožděním, tedy skoro jistě během dubna.

Války nanečisto

O připravovaném betatestu pro Star Wars Battlefront si ví již nějaký ten pátek (co zatím nevíme, je přesné datum konání), nyní už máme také představu, co všechno si budeme moci vyzkoušet. Beta bude obsahovat mix offline a online módů, včetně kooperačního režimu, a chybět nebudou nedávno oznámené druhy typu Fighter Squadron či Drop Zone. Zmíněný letecký mód bude navíc doplněn o dvacítku počítačem řízených protivníků, takže se můžeme těšit na dogfighty podobné záběrům z traileru.

Orci vs trpaslíci

Creative Assembly tento týden vydali dosud nejlepší gameplay ukázku z Total War Warhammer. Čtvrthodinové video s komentářem vývojářů ukazuje bitvu mezi armádami trpaslíků a skřetů a nutno uznat, že jde o opravdu epickou podívanou, která dokazuje, že přenesení Total War do fantasy světa nakonec vůbec nemusí být špatný krok. Ostatně posuďte sami.

Podobné články

Komentáře