Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Týdenní přehled: Londýnský Assassin a všudypřítomný Zaklínač

Herní průmysl pracuje v rychlém tempu a každý den přináší zajímavé novinky či překvapivé zvraty. Náš týdenní přehled nejzajímavějších událostí je tady od toho, aby vám už nikdy neunikly podstatné informace z herního světa.

Tenkrát v Londýně

Konec spekulací, nový díl série Assassin’s Creed byl oficiálně představen. Ponese podtitul Syndicate, odehrávat se bude ve viktoriánském Londýně a podle tvůrců má jít o nejakčnější hru v sérii. Kromě brutálnějšího soubojového systému bude novinkou i vystřelovací hák či dostupnost fiakrů, které může hlavní hrdina používat jako dopravní prostředky či skrýše pro nečekané přepady. Poměrně nečekaná je úplná absence multiplayeru, který byl přítomen v každém dílu už od AC: Brotherhood. Podle tvůrců by ale jeho zakomponování do chystaného titulu přineslo značné technické potíže a negativně ovlivnilo kvalitu singlu. AC: Syndicate vyjde pro PS4 a Xbox One 23. října, PC verze bychom se měli dočkat na konci tohoto roku.

Vyjednávání skončí v říjnu

Jenom pár dnů před novým Assassin’s Creed vlétne na pulty obchodů multiplayerová akce Rainbow Six Siege. Do provádění protiteroristických zásahů se budeme moci pustit již 13. října, kdy hra vyjde pro PC, PS4 a Xbox One.

Geralt je za rohem

Už pouze několik hodin nás dělí od vydání jedné z nejočekávanějších her všech dob, Zaklínače 3. Celý uplynulý týden se tak nesl ve znamení nových informací, gameplay záběrů či obav z downgradu grafiky. Očekávání samozřejmě přiživil také CD Projekt, který vypustil skvostný launch trailer, za jehož kvalitu by se nestyděli ani v Hollywoodu. Na světě už jsou také první recenze (konzolových verzí, PC kopie nebyly recenzentům předem k dispozici), které dle očekávání většinou pouze chválí. Příkladem za všechny budiž známka 10/10 od Gamespotu, jenž pro podobné hodnocení rozhodně nesahá často. Jedinou výraznější výtkou, na které se recenzenti shodli, je technická nedodělanost hry a s ní související bugy či klesající FPS.

Arkhamská spolupráce

Detailnějšího představení se dočkala featura Dual Play, která má být jednou z novinek v Batman: Arkham Knight. Jak bude tato spolupráce při mlácení padouchů v praxi vypadat, si můžete prohlédnout v čerstvě vydaném vývojářském deníčku.

Fallout 4?

E3 se rychle blíží a logicky se tak začíná spekulovat, jakých oznámení se letos dočkáme. Podle neověřených informací, jež proběhly internetem, by Bethesda měla představit Fallout 4, naopak Dishonored 2 prý moc reálně nevypadá. Jasno bude v polovině června, jisté je pouze to, že se od Bethesdy dočkáme něčeho velkého.

Podobné články

Komentáře