Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Týdenní přehled: Odložené Kingdom Come a tři noví assassíni

Herní průmysl pracuje v rychlém tempu a každý den přináší zajímavé novinky či překvapivé zvraty. Náš týdenní přehled nejzajímavějších událostí je tady od toho, aby vám už nikdy neunikly podstatné informace z herního světa.

Konec vyjednávání

Po dlouhé době o sobě dala vědět chystaná taktická akce Rainbow Six: Siege. Kromě nového traileru vypustili tvůrci také krátké info o „operátorech“, což jsou členové speciálních složek z celého světa. Každý takový specialista disponuje unikátními schopnostmi a je na hráčích, aby v multiplayeru sestavili funkční a vyrovnaný tým. Při vydání by ve hře mělo být dvacet operátorů, například ze Specnaz či SWAT. Znám už je také obsah sběratelské edice: kromě samotné hry nabídne limitovanou krabici, zlatý skin na zbraně a stodvacetistránkového taktického průvodce.

Posunutý středověk

Připravované RPG české výroby Kingdom Come: Deliverance bylo dle očekávání odloženo – nově bychom se měli dočkat v polovině roku 2016. Někdy během letošní E3 by měla vyjít alfa 0.4, která by mohla obsahovat jízdu na koni, souboje i stealth pasáže. Do konce tohoto roku pak plánují Warhorse další dva updaty, které by měla následovat betaverze, přístupná jak stávajícím podporovatelům, tak novým hráčům, jež zaplatí za early acces.

GTA V (snad) platí

Pesimistické předpovědi o dalším odkladu GTA V se podle všeho nevyplní. Po podezřelém období ticha totiž Rockstar vydal trailer z PC verze, běžící v 60 FPS. Již od úterý sedmého dubna bude navíc k dispozici předběžná verze, kterou si nedočkavci mohou stáhnout a poté další týden čekat na spouštěcí soubor, který konečně zpřístupní Los Santos v celé kráse.

2D assassíni

O 2D plošinovce Assassin’s Creed Chronicles: China se ví již nějaký ten pátek – měla to být menší hra, dostupná majitelům Season Pass pro AC: Unity. Jenže světe div se, Ubisoft vycítil šanci a z jedné hry se stanou tři. Kromě dílu China se totiž dočkáme také pokračování India a Russia. Ve druhém díle budeme bojovat v rámci konfliktu Sikhů a Východoindické společnosti, zatímco ruské završení nás vezme do období Říjnové revoluce. Hratelnost budou mít všechny tři tituly společnou, tedy mix plížení, vraždění a zdolávání prostorových překážek. Celá trilogie bude dostupná pro PC, PS4 a Xbox One, úvodní díl China by měl vyjít již 22. dubna.

Do třetice všeho upírského

Povedená série akčních RPG The Incredible Adventures of Van Helsing se dočká třetího dílu. Vyjít by měl během letošního května a nabídne hned šest nových tříd, dosud nespatřené typy nepřátel a samozřejmě nebude chybět kooperační režim pro čtveřici hráčů.

Podobné články

Komentáře