Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Týdenní přehled: Omluva Ubisoftu, podzimní slevy i drsný Batman

Herní průmysl pracuje v rychlém tempu a každý den přináší zajímavé novinky či překvapivé zvraty. Náš týdenní přehled nejzajímavějších událostí je tady od toho, aby vám už nikdy neunikly podstatné informace z herního světa.

Ubisoft zachraňuje situaci

Zpackané vydání Assassin’s Creed Unity bylo hlavním tématem posledních týdnů. Ubisoft už samozřejmě vypustil několik patchů, které opravují stovky chyb, to ale na uklidnění naštvaných hráčů zdaleka nestačí. Proto se tvůrci rozhodli odškodnit zákazníky i něčím navíc. Chystané DLC Dead Kings totiž dostanou všichni majitelé hry zdarma. Majitelé Season Pass, kteří tímto krokem přišli o jednu ze svých výhod, dostanou jako kompenzaci jinou hru z dílny Ubisoftu – na výběr mají z hitů jako Far Cry 4, The Crew nebo Watch Dogs. Spolu s touto novinkou ale přišlo i oznámení, že další prodej Season Pass byl zastaven.

Assassin's Creed Unity - Dead Kings
Assassin’s Creed Unity – Dead Kings

Podzimní slevy

Slavný Black Friday letos vyšel na pátek 28. listopadu, a masivní slevy se nevyhnuly ani herním obchodům. Jako tradičně se nejvíce předvedl Steam, který výrazně zlevnil několik tisíc her, včetně novinek jako The Evil Within nebo Shadow of Mordor. Pozadu nezůstal ani Origin, na kterém se za velmi příznivé ceny daly sehnat komplety sérií jako Mass Effect či Crysis.

Temný rytíř v akci

O Batman: Arkham Knight, chystaném velkolepém završení batmanovské série, nebylo od odložení data vydání příliš slyšet. Nový tříminutový gameplay trailer ale všem připomněl, že Rocksteady kutí možná nejlepší díl už tak skvělé značky. Z videa je jasné, že Batman docela přitvrdil ve svých bojových metodách. Jeho krédem je sice padouchy nezabíjet, shození lustru na hlavu jednoho zločince a vražení druhého do elektrického vedení ale moc slučitelně se životem nevypadá.

Tales from the Borderlands ožívají

Epizodická adventura z prostředí střílečky Borderlands už je na PC. První epizoda ZerO Sum vzala útokem Steam a hodnocení hráčů i kritiků jsou zatím výrazně pozitivní. Na počest spuštění prodeje byl také vydán povedený launch trailer.

Datum pro Tyriona i Attilu

I další série od Telltale je za rohem. První epizoda ze série Game of Thrones vyjde na PC již 2. prosince, majitelé konzolí se dočkají v následujících dnech. Datum vydání už je známo také u dalšího přírůstku do strategické série Total War. Díl s podtitulem Attila vyjde 17. února 2015. Hráči, kteří si hru předobjednají, dostanou zdarma DLC Viking Forefathers Culture Pack, které přidává tři hratelné frakce.

Podobné články

Komentáře