Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Týdenní přehled: Past na piráty a herní Game of Thrones

Herní průmysl pracuje v rychlém tempu a každý den přináší zajímavé novinky či překvapivé zvraty. Náš týdenní přehled nejzajímavějších událostí je tady od toho, aby vám už nikdy neunikly podstatné informace z herního světa.

Rod Forresterů se představuje

Fanoušci Hry o trůny sice nyní prožívají období čekání na další řadu seriálu a knižní pokračování, do Západozemí se ale mohou vydat již brzy. Telltale totiž vypustili krátký trailer na Iron From Ice, první ze šesti epizod chystané adventury z prostředí Martinova veledíla. Příběh se točí kolem rodu Forresterů, který se ještě neobjevil v televizním seriálu, čtenáři se o něm ale dozvěděli v knize Tanec s draky.

Thedas i Kyrat hlásí otevřeno

Příval podzimních hitů ani zdaleka nekončí. Během uplynulého týdne se na pultech obchodů objevily dva velmi očekávané tituly – Dragon Age: Inquisition a Far Cry 4. Oba sklidily v recenzích velmi slušná hodnocení, především nové Dragon Age je jedním z vážných kandidátů na hru roku.

Nachytaní piráti

Vývojáři zmíněného Far Cry 4 si pro piráty nachystali speciální libůstku. V nelegálních kopiích hry totiž chybí možnost nastavit stupeň FOV, tedy úhlu pohledu. Zatímco všem vlastníkům legitimních verzí se tato funkce automaticky stáhla při připojení k internetu, piráti houfně bombardovali svými stížnostmi fóra a technickou podporu. Tedy až do okamžiku, kdy ředitel Far Cry 4 Alex Hutchinson na Twitteru tuto vychytralost zveřejnil.

Twitter Alexe Hutchinsona.
Twitter Alexe Hutchinsona.

Battlefield opět v maskáčích

Finanční ředitel EA uklidnil pravověrné hráče Battlefieldu, znechucené chystaným dílem Hardline, který se zaměřuje na souboje policie s gangstery. S Battlefieldem 5 se totiž série opět vrátí do čistě vojenského prostředí. Rozhodně nejde o šokující novinku, další odklon od zavedených pořádků už by totiž nemuseli někteří fanoušci rozdýchat.

WoW zpět na špici

Nejslavnější MMORPG současnosti World of Warcraft alespoň dočasně vklouzlo do starých vod. Po vydání v pořadí pátého datadisku s podtitulem Warlords of Draenor totiž počet měsíčních předplatitelů opět jednou překročil hranici deseti milionů, kde bylo WoW naposledy před třemi lety. Samotného datadisku se během úvodních 24 hodin prodalo přes 3 miliony kusů.

Podobné články

Komentáře