Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Týdenní přehled: Příběhový Minecraft, zimní slevy i nová várka skřetů

Herní průmysl pracuje v rychlém tempu a každý den přináší zajímavé novinky či překvapivé zvraty. Náš týdenní přehled nejzajímavějších událostí je tady od toho, aby vám už nikdy neunikly podstatné informace z herního světa.

Steam Holiday Sale

Pokud před Vánocemi trpíte nedostatkem financí, raději v tyto dny vůbec nezapínejte Steam. Valve totiž ve čtvrtek spustilo tradiční zimní slevy a jako vždy je to neodolatelné lákadlo. Výraznému snížení ceny totiž neunikly ani podzimní hity jako Borderlands: The Pre-Sequel nebo Assassin’s Creed Unity. Celkem je zlevněno několik tisíc her, přičemž každých 24 hodin přibývají nové. Nechybí ani volba komunity, kdy každý den probíhá hlasování o velikosti slev na vybrané tituly. Holiday Sale končí v pátek druhého ledna.

Steam Holiday Sale 2014
Steam Holiday Sale 2014

Geraltova kolegyně

Spekulace byly potvrzeny, v Zaklínači 3 si kromě Geralta zahrajeme také za jeho bývalou chráněnku Ciri. Podle očekávání bude dostupná pouze v určitých příběhových pasážích, nepůjde tedy o přepínání hrdinů jako například v GTA V.

Ciri
Ciri

Zpátky do Středozemě

Jedna z nejlepších her tohoto roku, Middle-earth: Shadow of Mordor, se po několika bezplatných rozšířeních dočkala dosud největšího DLC. Přídavek Lord of the Hunt rozvíjí příběhovou linii z původní hry, kde se Talion potkal s vášnivým lovcem, trpaslíkem Torvinem. Přináší několik nových misí, výzev a především nová zvířata, která nyní skřetí kapitáni používají v boji. Podle ohlasů zabere dohrání veškerého přidaného obsahu kolem tří až čtyř hodin.

Evolve také offline

Chystaná kooperační střílečka Evolve nakonec nebude čistě multiplayerový počin. Kromě hraní proti botům totiž bude k dispozici i offline kampaň Evacuation, která propojí režimy a mapy ze hry více hráčů do celistvého zážitku, jež si bude moci užít i samotářský vlk či hráč s nefunkčním internetem.

Adventurní Minecraft

Kuriozita na závěr. Telltale ve spolupráci s Mojangem ohlásilo epizodickou adventuru z kostičkového světa Minecraftu. Minecraft: Story Mode bude plnohodnotnou hrou s vyprávěným příběhem i hráčovými volbami, které na něj budou mít efekt. Na titulu se budou podílet i členové komunity, aby se Story Mode co nejvíce přiblížil opravdovému Minecraftu. Hra by měla vyjít příští rok na PC, konzole i mobilní zařízení.

Podobné články

Komentáře