Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Týdenní přehled: Průšvih Ubisoftu, nové Borderlands i masivní slevy

Herní průmysl pracuje v rychlém tempu a každý den přináší zajímavé novinky či překvapivé zvraty. Náš týdenní přehled nejzajímavějších událostí je tady od toho, aby vám už nikdy neunikly podstatné informace z herního světa.

Slevové šílenství ovládlo GOG

Server GOG, zaměřený převážně na starší tituly, spustil velkolepé podzimní slevy. Každý den lze v nabídce nalézt výrazně zlevněné balíčky jak herních klasik, tak i některých novějších titulů. Každých 40 minut se také obnovují slevy na náhodné hry z bohaté nabídky obchodu. Některé kousky jsou rozdávány i zcela zdarma, rozhodně se tak vyplatí server sledovat minimálně do 25. listopadu, kdy celá akce končí.

Nové Just Cause

Výbušná akce Just Cause se vrací. Hrdinou třetího dílu je opět drsňák Rico Rodriguez, jehož cíl je stejný jako minule – svrhnout odporného diktátora. V kulisách fiktivního středomořského státu se tak znovu rozjede festival výbuchů, automobilových honiček i vynalézavých kousků, které Rico dokáže provádět pomocí vystřelovacího háku či padáku. Novinkou je potom wingsuit, který umožní mnohem delší a lépe kontrolované plachtění nad tropickými lokacemi.

Příval hitů

Dva nové přírůstky do série Assassin’s Creed, PES 2015 i datadisk pro World of Warcraft. Nabídka čerstvě vydaných titulů byla tento týden opravdu bohatá. A jízda ani zdaleka nekončí. Příští týden totiž vezmou pulty obchodů útokem Far Cry 4 a Dragon Age: Inquisition.

Rozbité Assassin’s Creed

Zatímco vydání dílu Rogue pro starou generaci konzolí proběhlo v klidu a hra sklízí převážně pozitivní hodnocení, Assassin’s Creed Unity pořádně rozvířilo vody. Že ne všechno funguje tak jak má bylo zřejmé již po zveřejnění embarga na recenze, které vypršelo až několik hodin po oficiálním zahájení prodeje. Recenze nakonec nedopadly tak špatně, průměrné hodnocení se drží okolo 7.5, což je však stále relativně málo na takovýto titul. Zatímco chválena je krásně zpracovaná Paříž, obrovskou kritiku hra sklízí za technické problémy. Propady FPS, kolidující objekty či mizející obličeje postav byly krátce po vydání denním chlebem. Internet už zaplavily desítky kompilací všech chyb, které nové Assassin’s Creed hyzdí. Jde u smutnou, ale přesto někdy velmi vtipnou podívanou.

Nový trailer pro Tales from the Borderlands

Série Borderlands se sice před pár týdny dočkala nového přírůstku s podtitulem The Pre-Sequel, již brzy se ale na Pandoru vrátíme ve zbrusu novém titulu. Tales from the Borderlands však nebudou frenetickou FPS, nýbrž epizodickou adventurou z dílny zkušených Telltale Games. Úvodní díl, nazvaný Zero Sum, se tento týden dočkal prvního představení pomocí povedeného traileru.

 

Podobné články

Komentáře