Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Týdenní přehled: Sběratelská lednička a animovaná revoluce

Herní průmysl pracuje v rychlém tempu a každý den přináší zajímavé novinky či překvapivé zvraty. Náš týdenní přehled nejzajímavějších událostí je tady od toho, aby vám už nikdy neunikly podstatné informace z herního světa.

Británie vrací úder

Úspěšná druhoválečná strategie Company of Heroes 2 se dočká dalšího rozšíření, tentokrát v podobě ryze multiplayerového datadisku The British Forces. Jak je z názvu patrné, přídavek zapojí do frontových bojů britské jednotky, jež budou disponovat novými zbraněmi a veliteli. Těšit se můžeme také na několik nových map a za zmínku stojí i dabing jednotlivých vojáků, na který vývojáři najali rodilé mluvčí ze všech koutů Velké Británie. Datadisk bude samostatně spustitelný a stát by měl třináct euro, pro předobjednávky platí desetiprocentní sleva. Vydání je plánováno na třetího září tohoto roku.

Netopýr v sukních

Vydání Batman: Arkham Knight na PC sice připomínalo jednu velkou tragikomedii, která vyústila v dočasné stažení z prodeje, konzolisté se ale Gothamem prohánějí bez větších obtíží. Mohou se tak začít těšit na první velké příběhové DLC, které se místo ikonického hrdiny bude věnovat jeho dívčí pomocnici Batgirl. Ta kromě obligátních hmatů a chvatů ovládá také hackování a když jde opravdu do tuhého, přispěchá jí na pomoc maskovaný geroj Robin. Přídavek Batgirl: A Matter of Family vyjde v úterý 21. července, majitelé season pass si zahrají již o týden dříve. PC hráči si však počkají pár týdnů navíc, WB totiž ještě musí opravit základní hru do stavu, ze kterého nebudou naše stroje sípat pohoršením.

Užitečné sběratelky

Do interní soutěže o nejuhozenější součást sběratelky své vyvíjené hry se během uplynulého týdne pustilo hned několik herních společností. Tedy alespoň tipujeme, druhou možností je, že někdo v Activisionu jede na hodně tvrdých drogách. Ale popořadě. V klidných vodách se ještě drží EA – speciální edice jejich Mirror’s Edge Catalyst bude kromě jiného obsahovat sadu dočasných tetování a čtrnáctipalcovou sochu hlavní hrdinky Faith. Cena lidová, okolo 200 dolarů. Fanoušky série Just Cause zase autoři potěšili oznámením hlavního taháku ve sběratelce chystaného druhého pokračování – tím nebude nic jiného než replika ikonického vystřelovacího háku, se kterým to Rico táhne již od prvního dílu. Strhávání soch diktátorů se však fanouškům nedoporučuje. Opravdové eso ale vytáhl z rukávu Activision – Juggernog Edition pro Black Ops III bude kromě obvyklých předmětů obsahovat funkční lednici. Když se řekne CoD, každý si přece vybaví lednici, ne? Ne? Tenhle lákavý bonus bude samozřejmě patřičně ozdoben ve stylu hry, pojme až 12 malých plechovek a údajně také vydává patřičně bojové zvuky. Jestli sháníte stylový doplněk do kuchyně, s Call of Duty neuděláte chybu.

COD_BlackOpsIII_JE_Beauty_Shot_6R1

Opravdové datadisky

CD Projekt RED se momentálně připravuje především na vydání zásadního patche pro Zaklínače 3, v jednom z rozhovorů se tvůrci ale zmínili také o chystaných datadiscích. Ty by podle jejich slov měly přinést plnohodnotný zážitek, tedy nové příběhové linie, nové questy, postavy, Gwent karty a podobně. Obě rozšíření dohromady by navíc měla zabrat podobně času jako Zaklínač 2, který při poctivém hraní dokázal sežrat notně přes 30 hodin.

Syndikát

Na probíhajícím Comic-Conu nezklamal Ubisoft, který zveřejnil krátký animovaný film osvětlující příběhové zasazení připravovaného Assassin’s Creed Syndicate. Dílko je to povedené, jak už je u této společnosti zvykem.

Podobné články

Komentáře