Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Týdenní přehled: Výročí Total War a Zaklínač zdarma

Herní průmysl pracuje v rychlém tempu a každý den přináší zajímavé novinky či překvapivé zvraty. Náš týdenní přehled nejzajímavějších událostí je tady od toho, aby vám už nikdy neunikly podstatné informace z herního světa.

B.J. v akci

Krátce po oficiálním oznámení datadisku The Old Blood pro Wolfenstein: The New Order zveřejnili tvůrci několik desítek minut gameplay záběrů. Ve videích komentovanými samotnými vývojáři si tak můžete ověřit, že masakrování nácků se od původní hry nijak výrazně nezměnilo. Což nemusí být nutně na škodu, The New Order byl jednou z nejlepších stříleček za poslední dobu a další porce poctivé akční řežby tak není k zahození.

Zaklínačská grafika

Pokud zvažujete upgrade PC před blížícím se vydáním Zaklínače 3, může vám nová nabídka Nvidie ušetřit slušné peníze. Hráči, kteří si u vybraných prodejců koupí grafické karty GeForce GTX 980, 970 a 960, případně notebook s GTX 970M nebo výše, dostanou totiž ke své kartě Zaklínače 3 zdarma. Završení Geraltovi ságy by na zmíněných grafikách mělo vypadat prostě skvěle.

Patnáctka jménem Total War

Nezdá se to, ale strategická série Total War je tady s námi již dlouhých patnáct let. Za tu dobu jsme mohli válečné orgie rozpoutat v devíti hrách, několika datadiscích a nesmíme zapomenout ani na odbočky typu Total War Battles či Arena. Brzy bychom se také měli dočkat oznámení Total War: Warhammer, o kterém se šušká již několik měsíců. Spekulace potvrzuje i tvůrci vydané výroční video – řev na konci nezní moc lidsky.

Hardline je tady

Do vydání Battlefield:Hardline zbývá už pouze pár dnů (hra bude u nás dostupná od čtvrtka 19. března) a EA nám to samozřejmě neopomnělo připomenout povedeným launch trailerem, který střídá záběry z příběhové kampaně s momentkami z multiplayerových bitev.

Vyprávění pokračuje

Po čtyřech měsících čekání je konečně tady druhá část adventurní série Tales from the Borderlands z dílny Telltale. Epizoda Atlas Mugged, která vyjde v úterý 17. března, je jubilejní stou epizodou, kterou Telltale ve své historii stvořili. Snad si tedy tvůrci dali záležet, laťka je po skvělém úvodu vysoko.

Podobné články

Komentáře