Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Týdenní přehled: Záběry ze Zaklínače i upír u psychologa

Herní průmysl pracuje v rychlém tempu a každý den přináší zajímavé novinky či překvapivé zvraty. Náš týdenní přehled nejzajímavějších událostí je tady od toho, aby vám už nikdy neunikly podstatné informace z herního světa.

Zaklínačské info

Hned na úvod týdne se roztrhl pytel s dojmy z hraní Zaklínače 3. V pondělí 26. ledna totiž vypršelo informační embargo a novináři z celého světa, kteří měli nedávno možnost hru vyzkoušet přímo v kancelářích CD Projektu, mohli své zážitky zveřejnit. Všechny články měly společné jedno – totální nadšení z kvalit hry. Všechno tak nasvědčuje tomu, že nás v květnu čeká výjimečný RPG zážitek. S koncem embarga potěšili hráče i vývojáři, kteří vypustili sestřih gameplay záběrů z různých částí hry. Během týdne pak rozvířila vody informace, že Zaklínač 3 má obsahovat až šestnáct hodin sexuálních scén. Po bouři ohlasů nakonec museli vše na pravou míru uvést sami autoři, kteří upřesnili, že šestnáct hodin zabralo točení těchto scén, jejich počet ve hře bude samozřejmě nižší.

Razie na Uplay

Velký rozruch vyvolala akce Ubisoftu, který některým hráčům smazal z Uplay jejich kopie Far Cry 4. Jednalo se o krok proti neoficiální distribuci herních klíčů, které majitelé smazaných kopií využili, byť možná nevědomě. Smazané klíče totiž údajně pocházeli z Originu, kde byly zakoupené pomoci kradených kreditních karet a následně prodány některým internetovým obchodům. Ubisoft má samozřejmě na tento postup nárok, podobné kroky několikrát provedl i Steam. Spíše než pochybné obchody však na celou akci doplatili hráči, kteří neměli tušení, že kupují neoficiální klíč. Šance, že by se prodejci poškozeným zákazníkům revanšovali, je minimální.

Far Cry 4
Far Cry 4

Do středověku již brzy

Nedávno ohlášený budovatelský sandbox Medieval Engineers od českých vývojářů z Keen Software House již má datum vydání. Od devatenáctého února bude hra dostupná na Steamu v rámci režimu Early Acces, tvůrci se tedy vydali stejnou cestu jako v případě Space Engineers. Ze začátku bude ve hře dostupný pouze Creative mód s neomezeným množstvím zdrojů i levitací, další obsah, včetně náročnějšího Survival režimu, bude přidán v následujících měsících.

Zdeptaný upír

Kooperační akce Magicka nebyla zrovna přelomovým titulem, s partou kamarádů se ale kooperativní kosení stovek nepřátel proměnilo ve slušnou zábavu. Hra navíc disponovala značně ujetým smyslem pro humor, jenž dokázal zachránit místy slabou hratelnost. Paradox Interactive nyní pracují na Magicka 2, což se nám rozhodli připomenout novým, velmi osobitým trailerem.

Podobné články

Komentáře