Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Unravel

Také jste jako malá pozorovali vaší babičku, jak plete šály, svetry, a kdo ví co ještě? Pak máte nyní možnost vrátit se do svých dětských let a pomoci jednomu pletánkovi dostat se zpět k babičce, které patří. Řeč je o nádherné skákačce Unravel, která vás zavede do příběhu plného nití.

Tato nádherně vyhlížející arkáda se pyšní především jednou důležitou věcí, a tou je skvělý herní mechanismus, ten je navíc zabalen do opravdu silného a hlavně srdceryvného příběhu, ve kterém se ujmete malého skřítka vytvořeného z vlny. Vašim úkolem pak bude dostat tohoto nebožáčka zpět ke své babičce které patří a u které mu je nejlépe.

3047644-poster-p-1-unraveling-the-story
Nádherná grafika

Pohyb po mapě plné nebezpečenství a nástrah provádíte především pomocí nitě, ze které jste stvoření, a kterou za sebou zanecháváte jak Jeníček drobečky. To znamená, že musíte přesně plánovat své pohyby, tak aby panáček vydržel k další zásobě příze, a vy jste se úplně neodmotali. Díky této niti se můžete spouštět, šplhat, nitě svazovat dohromady a dělat tak z nich mosty, od kterých se můžete odpružit a vzlétnout do výšin, nebo přesouvat předměty. Skvěle promakaná fyzika a zapeklité oříšky zaručují, že se vám u této hry za chvíli začne kouřit z hlavy. Ovšem aniž by se ztratila dynamika celé hry.

Unravel_20160205114952
Skvělé prostředí

Hratelnost je zde opravdu svižná a nutí hráče neustále překonávat nové a nové překážky a s nimi postupovat do dalších levelů, kde čekají těžší a hlavně složitější výzvy. K tomu všemu si přičtěte také nádherné grafické zpracování celé hry, které vytváří naprosto reálný svět přírody, po které se budete pohybovat. Střídání ročních období, přírody, a prostředí se zde děje naprosto plynule a přirozeně.

Screenshot-2015-06-15-21.23.17-550x309
A nutnost dostat se zpět domů

Pokud někdo ve vašem okolí odsuzuje hry, pak mu ukažte tento poctivý kus herního řemesla a třeba změní názor. Jedná se o hru, která vtáhne, potěší a zanechá na vaší tváří takový ten potutelně uspokojivý úsměv.

1031469_screenhi_930x524_en_US_01
To je Unravel!
Podobné články

Komentáře