Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Úspěch jménem The Division

O hře Tom Clancy’s The Division jsme vás již před nějakým časem informovali. Tato hra, která nás zavádí do temného, postapokalyptického světa a snaží se propojit MMO a pořádnou dávku akce. Podle mnohých se jednalo o nejeden z nejambicióznějších projektů za posledních několik let a zcela jistě nejočekávanější hrou roku.

I proto byla hra od okamžiku svého vydání velmi ostře sledována a miliony hráčů se do ní zakousli ve snaze rozcupovat hru na malé kousky. Nejprve si ale pojďme v rychlosti říci, o co tu vlastně půjde. Svět byl nakažen pandemií, všude se začínají srocovat skupinky násilníků a zločinci prchli ze svých cel. Vy se stáváte členem speciálního týmu Division, který má za úkol navrátit město původním obyvatelům.

tctd_4k_pc_01
Temné prostředí Temné zóny

Ačkoliv je příběh soustředěn především na to, abyste pomohli lidstvu navrátit se k normálnímu životu, je zde mnoho dalších postranních větví, které dodávají hře pořádnou šťávu. Spiknutí, zrady a nečekané zvraty jsou důvodem k tomu, abyste město navštěvovali znovu a znovu. Tou největší srandou je však to, že město je vám hned od začátku plně otevřené a vy máte neustálou tendenci jej prozkoumávat dál a dál. Celou hru tak můžete hrát podle vašich vlastních pravidel.

Velké množství nepředvídatelných nepřátel
Velké množství nepředvídatelných nepřátel

Jedná se o klenot, který hráči také okamžitě od vydání patřičně ocenili. Již za 24 hodin bylo prodáno tolik kopií, kolik za celou dobu Ubisoft ještě neprodal, u žádného jiného titulu. Jde také o vůbec nejprodávanější hru skrze digitální obchod na PC, Xbox One a PS4. A není divu, The Division prostě šlape a přináší takové množství zábavy, že se s ní může momentálně měřit jen málo her.

Dokonalá prostředí
Dokonalá prostředí

Pokud tedy hledáte něco na dlouhé večery, The Division je zcela určitě velice dobrou volbou, kterou nebudete litovat ani vy, ani vaši kamarádi, se kterými budete moci vytvořit tým snů a pravidelně se vydávat na dlouhá dobrodružství hlouběji do města.

Podobné články

  • Tom Clancy’s: The DivisionThe Division je jednou z nejsledovanějších her tohoto roku. Jedná se 3rd person akci, která fanoušky láká na hned několik opravdových zajímavostí. […]
  • The Division vítá spoustu nového obsahuKromě očekávaného placeného balíčku se do hry podívala i obsáhlá aktualizace bezplatná pro všechny. Co všechno je ve hře nového?
  • Nejlepší herní trailery roku 2014Rok 2014 byl pro počítačového hráče bohatý. Vyšly skvělé tituly jako Wolfenstein: The New Order nebo Shadow of Mordor, dostavila se však i zklamání […]
Komentáře