Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Vánoční akce ve hře Battlefield 1

Hra Battlefield 1 vás ponoří do bitev na malebném italském pobřeží,rozpálené arabské poušti nebo vás zavedou do francouzských měst a nebo se podíváte na italské Alpy. Jedna bitva pojme až 64 hráčů a boj se neodehrává pouze na nohách, ale také ve vzduchu a na vodě. Využít můžete také dobové tanky,motorky nebo koně, které najdete na bojišti a mnoho dalšího. V bitvě vás může zaskočit také bojový plyn, který byl všech vojáků při první světové válce. Při bitvě se budete pohybovat v prostředí, které je dost reálné zpracované a destrukční efekty vás občas nadhodí ze židle.

Vývojáři mysleli i na svátky a proto v období 21-29. prosince připravili sváteční akci.

• 21. prosince: Zpřístupní se nová nestandardní hra „Blind Delivery“. Můžete vyzkoušet novou variantu režinu War Pigeons s vypnutou minimapou a ve hře uplatníte pouze pistole a výbušniny.

22. prosince: Ten kdo se po tomto datu přihlásí do hry dostane psí známku  „Vánoční příměří“.

• 22. prosince: Ve hře se objeví nové skiny pro vozidla. Do revize battlepacků budou zařazeny dva skiny pro těžké tanky: „SchnucK“ a „Desert Gold“.

23.-29. prosince: Pokud se v tomto období přihlásíte dostanete zdarma battlepack. Co obsahuje, můžete zjistit zde. A pokud se v tomto období přihlásíte a jste majitelé předplatného Battlefield 1 Premium Passu dostanete navíc dva prvotřídní battlepacky.

maxresdefault

Témata článku

Podobné články

Komentáře