Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Vrchol sousedské nenávisti: Neighbours from Hell

Česká republika je velmi známá tím, že jsme nerudní vůči svým sousedům a vzájemná nenávist dokáže dorůst až do kritických stavů, kdy nám nezbude nic jiného, než souseda zabít nebo se odstěhovat. Pokud nenávidíte své sousedy, tak se můžete zklidnit u legendární hry, která rozhodně nepatří mezi nové kousky, ale pomohla od zbytečných nervů mnoha lidem, jejichž sousedi jim dělají ze života peklo.

Neighbours from Hell, když se tato hra dostala zhruba před deseti lety k mým rukám, tak jsem nečekal, jak příjemnou zábavou může být. Cílem samotné hry totiž není zabít ďábla, zlikvidovat nepřátelskou základnu nebo závodit na dráze, úkolem je dělat zlému a bezohlednému sousedovi peklo ze života. Příznačný název Neighbours from Hell se hře již postaral o popularitu, která nekončila ani tehdy, když se začal vysílat stejnojmenný seriál.

Ve hře se stanete chlapcem jménem Woody a jeho jedinou zábavou je štvát své sousedy. Účelem je vždy nachytat nebo rozčílit souseda nějakou zlomyslností a následně se schovat. Můžete mu udělat z masážního křesla elektrické, změnit pračku na stroj smrti, nasypat kuličky na zem v málo osvětlené místnosti či nastavit nejvyšší rychlostní limit na běžeckém páse.

Neighbours From Hell 2
Neighbours From Hell 2

Zlomyslností existuje celá řada a vždy je potřeba splnit všechny najednou, jedině tak bude mise dokončena a může se pokračovat do další úrovně. Jedná se spíše o oddychovou hru, u které je zapotřebí tak trochu přemýšlet.  Oficiálně vyšel první díl Neighbours from Hell a následně 2 pokračování s názvy Season 2 a Season 3. I přes jednoduchost hry se jednalo o hit, který byl dostupný nejen pro PC, ale následně i pro další platformy.

Neighbours from Hell 2
Neighbours from Hell 2

Hra má jeden jediný princip, škodit a nenechat se chytit, pokud se necháte chytit, tak se s vámi váš soused patřičně vypořádá a dostanete zasloužený výprask. Poprvé hry vyšla v roce 2003, získala si popularitu, ale postupně se na ní zapomnělo. Vychytralý klučina, který umí rychle zmizet tak zůstal v paměti jen hráčům, kteří si tuto hru zahráli. Dokonce i nyní si lze hru zakoupit nebo i stáhnout. Pokud trpíte s nesnesitelnými sousedy, tak vám hra zcela jistě přidá na náladě. Zde je možné stáhnout demo nebo zakoupit oba dva díly Neighbours from Hell.

Podobné články

  • Minecraft: Story ModeKostičkovou záležitost Minecraft asi není třeba blíže představovat. Absolutní hit herního průmyslu minulého roku, který zlomil velké množství […]
  • The Sims 4: Nejlepší simulátor života?Pokud nás běžný život nebaví, tak se nám nabízejí 2 možnosti, buď ho ukončit, nebo si vytvořit vlastní svět prostřednictvím Sims. Již od počátku se […]
  • Far Cry 2Úchvatná grafika, silný příběh, dokonalá fyzika, skvělá atmosféra a nezapomenutelný zážitek - tak se dá popsat Far Cry 2...
Komentáře