Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Výběr článků z herních webů: Únor 2015

Herních portálů jsou u nás i v zahraničí desítky a každý nabízí unikátní texty a pohled na herní scénu. Díky našemu přehledu vám neuniknou žádné zajímavé články, které se během února objevily na webech.

Z domova

Games.cz: Příběh Middle-earth: Shadow of Mordor v kontextu Tolkienova díla
Shadow of Mordor byla bezesporu výborná hra, mnohými fanoušky byl však kritizován příběh, který v některých pasážích vybočoval z pořádků světa Pána Prstenů. Games.cz přineslo zajímavý rozbor toho, co by na hru asi říkal samotný Tolkien.
Games.cz: Šedá zóna aneb co se děje na pozadí trhu s aktivačními kódy
Obchod s herními klíči je fenoménem posledních let, díky kterému se při nákupu her dají ušetřit značné částky. Jak celá tato scéna funguje si můžete přečíst v jednom z článků časopisu Level, který byl zveřejněn na Games.cz.
Eurogamer.cz: ROZHOVOR s TV Prima o pořadu Hrajeme s Alim
Herní pořad Hrajeme s Alim, běžící na televizi Prima Cool, vzbudil v únoru velký ohlas, jejž nejlépe dokumentuje průměrné hodnocení na ČSFD, které zakotvilo na deseti procentech. Česká verze Eurogameru se proto ptala zástupců Primy na jejich spokojenost s kvalitou pořadu.
Hrej.cz: Battlefield Hardline – Starci v akci
Beta Battlefieldu Hardline na začátku února samozřejmě nabídla solidní obrázek, jak bude hra vypadat v plné verzi. Vyzkoušeli ji také redaktoři Hrej.cz, jejichž názory na kvalitu nového dílu se různily.

Ze zahraničí

Game Informer: Rise of the Tomb Raider Hub
Game Informer je známý svými měsíčními speciály, ve kterých zveřejňuje exkluzivní obsah o některé z očekávaných her. V únoru se této pozornosti dočkal Rise of the Tomb Raider a čtenáři si tak mohli přečíst rozhovory s tvůrci hry, preview s dosud neuveřejněnými informacemi či rozbory předešlých dílů série.
PC Gamer: Star Wars games we really want to see
Redaktoři PC Gameru trochu popustili uzdu své fantazii a vytvořili přehled Star Wars her, které by si někdy chtěli zahrát. Red Fett Redemption by určitě bylo hodně zajímavým titulem.
IGN: Guild Wars 2: Heart of Thorns is a refinement, not a reinvention
Heart of Thorns, chystaný datadisk pro MMORPG Guild Wars 2, má přinést velké množství novinek a vylepšení. Jak hra vypadá v praxi si můžete přečíst na IGN, jehož redaktor si vyzkoušel demo připravovaného rozšíření.
Games Industry: Are review scores pointless?
Debata o správném známkování her v recenzích proběhla internetem už několikrát. V únoru ale klasický systém hodnocení 1-10 po dlouhých letech opustil také web Eurogamer, proto se se jeho sesterský portál Games Industry zeptal samotných tvůrců her, které hodnocení jim přijde nejadekvátnější.

Chybí vám v přehledu nějaký zajímavý článek, na který jste v únoru narazili? Dejte nám vědět do komentářů.

Podobné články

Komentáře