Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Vyhrajte novou českou hru Blackhole

Očekávaná 2D sci-fi skákačka Blackhole od českých vývojářů z FiolaSoft je čerstvě dostupná na Steamu a my pro vás máme soutěž o tři její kopie. Stačí ukázat znalosti české herní scény, mít trochu štěstí a můžete se pustit do prozkoumávání tajemné Entity, řešení logických hádanek i otáčení gravitace.

Podmínky soutěže

  1. Být fanouškem stránky HryNaPočítač.cz
  2. Být fanouškem stránky GameKing.cz
  3. Správně uhodnout, ze kterých českých her pochází níže uvedené screenshoty.

Odpovědi pište do komentářů pod tento článek nebo na Facebook pod příspěvek o soutěži. Soutěž končí v neděli 8. března 2015 v 18:00. Ze správných odpovědí budou po ukončení soutěže vybráni tři výherci, kteří od nás obdrží Steam klíč na hru Blackhole. Výherce oznámíme na Facebooku.

Soutěž již skončila! Sledujte náš FB, kde podobné soutěže pořádáme pravidelně.

Nápověda: Jeden ze screenshotů pochází právě ze hry Blackhole, o kterou soutěžíme.

1. hra

Kultovní freewarová hra české výroby, ve které se v nelítostných bitvách utkávají E.A.P alias Extrémně Agresivní Polštáře.

1. hra
1. hra

 2. hra

V této indie skákačce vás v roli ztroskotaného astronauta čeká objevování neznámého prostředí a záchrana posádky.

2. hra
2. hra

3. hra

Další hra je veleúspěšná adventura od tvůrců Samorosta či Botaniculy.

3. hra
3. hra

4. hra

Toto RPG ze starověkého Řecka zaujalo především rafinovanou protipirátskou ochranou, když vlastníky nelegální kopie čarodějnice odmítla proměnit z pavouka zpět ve člověka.

4. hra
4. hra

5. hra

Jednu z nejslavnějších realtime strategií české výroby mají na svědomí autoři trilogie UFO či logické hříčky Fish Fillets.

5. hra
5. hra

Blackhole právě teď sami hrajeme a brzy vám přineseme její detailní recenzi. Sledujte nás!

Edit: Dopsáno! Přečtěte si i recenzi hardcore plošinovky Blackhole.

Podobné články

  • Co chystají čeští vývojáři?Tuzemský herní trh se sice nemůže rovnat konkurenci z větších zemí, každým rokem však úspěšně roste, což se projevuje i na počtu nových her z dílen […]
  • Blackhole aneb astronautova hardcore odyseaČeské vývojářské studio FiolaSoft znali dosud především herní fajnšmekři, po několika hodinách s Blackhole se vám však toto jméno nesmazatelně vpálí […]
  • Hráčův kalendář 2015: LedenAni v úvodu nového roku si neodpočineme od přísunu nových her. Vydavatelé totiž na leden naplánovali hned několik zajímavých titulů, které by byla […]
Komentáře