Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Watch Dogs 2 se blíží

Možná si také vzpomínáte na hackerskou hru Watch Dogs, která se setkala s poměrně velkým úspěchem, i když nakonec to nebyla tak velká pecka, jak bylo všude slibováno. Nám ještě nezačala konference E3 a Ubisoft již prozradil formou dvacetiminutového videa celkem dost informací o pokračování tohoto titulu.

Celá hra se bude odehrávat v San Francisku, kde se ocitnete v kůži nadaného atleta, který se díky osudu stane hackerem. San Francisko, sídlící v Californii bude elektronikou doslova našťouchané, a vy jako člen jedné z mnoha hackerských skupin, si budete moci s městem pěkně pohrávat. Do skupiny bude potřeba lákat nové lidi a ukazovat společnosti, že to co děláte, má smysl, a přiklánět si jí tak na svou stranu.

San Francisko
San Francisko

K tomu budete mít velké množství nových háčkovacích nástrojů. Nově půjdou háčkovat auta, která budou vjíždět do nepřátel, budete moci háčkovat všechny v ulici, což dokonale zmate nepřítele, no a díky tomu, že je vaše postava atlet, budete moci využívat kopu nových parkourových schopností. Zapojíte však také své silné paže, které se vám budou zcela určitě hodit a pokud selžou holé ruce, bude čas na palné zbraně, které si budete moci tisknout na 3D tiskárně. Celou hru však budete moci projít bez jakéhokoliv zabití, pokud budete opatrní a sem tam si vypomůžete s taserem a vašim kamarádem dronem, který bude prozkoumávat a lákat na sebe pozornost.

Hra nabídne i kooperativní multiplayer, kdy se hráči budou objevovat přímo v kampaních. Hra by měla vyjít již 15. Listopadu na svatou trojici Xbox, PS a PC. Pokud si hru předobjednáte, obdržíte bonusovou misi Zodiac Killer. Vy se nyní můžete podívat alespoň na první dva trailery, ve kterém se představí město a také hlavní hrdina. Nutno říci, že trailery jsou opravdu hodně povedené a podle nich se máme opravdu na co těšit.

Podobné články

Komentáře