Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Zrušené herní tituly, které by stály za to!

Možná o nich nemáte ani páru, možná se po dočtení tohoto článku rozpláčete. O čem je řeč? O herních titulech, které se již dostaly do vývoje, některé z nich již dokonce měly své datum vydání a byly představeny divákům, ovšem nakonec byl z těch či oněch důvodů zastaveny. Pojďme se na ně podívat.

Warcraft Adventurer


Líbila by se vám adventůra ze světa WoW? V roce 1997 byl takovýto titul plánován. Hlavní postavou měl být ork, který prožíval své dobrodružství. Jednalo se o clic´n´point adventuru, která se svého data vydání nedočkala z jednoho jediného důvodu. Tím byla zastaralost. Ne tedy hry samotné, ale herního žánru. Podle vývojářů měli s takovýmto titulem přijít o tři roky dříve. Něco nám říká, že i dnes by se takovýto titul moc líbil.

Star Wars 1313


Hra z prostředí hvězdných válek, která měla být něčím ve stylu Uncharted, byl herní titul, který se představoval divákům již v roce 2012 na E3 a vnesl všem hráčům jiskru do očí. Dalo by se říci, že ve své době to byla jedna z nejočekávanějších her roku. Po tom, co se však odporoučelo Lucas Arts, a SW přešly do rukou EA, šel do věčných lovišť i tento titul. Jaká škoda.

Silent Hills


Tento titul by byl naprostou peckou pro všechny milovníky hororových games. Bohužel nebude. Co přesně se stalo, že se tato skvěle vypadající hra nedočkala svého vydání, v podstatě do teď nevíme. Hra byla k dostání v P.T., ovšem jednoho dne z něj zmizela a s ní i veškeré práce na ní. Šušká se však, že se projekt opět brzy představí pod jiným studiem.

Fallout Online

getthumbnail (1)
Jen si to představte

Má snad cenu tento titul ještě více rozebírat. Představte si postapokalyptické přežívání ve společenství ostatních hráčů. To by byla paráda. Bohužel, nebude. Na tomto titulu totiž pracovalo jiné studie než Bethesda, a té se nelíbilo že jí někdo leze do zelí. Proběhlo pár soudů a nakonec byl titul Bethesdou odkoupen a úplně zastaven. Asi jim to za to stálo.

Podobné články

  • Hráčův kalendář 2014: ListopadNedávno jsme vám přinesli článek s přehledem nejočekávanějších her tohoto podzimu, již vydaných i teprve se blížících. Na podzim ale vychází velké […]
  • Vrchol sousedské nenávisti: Neighbours from HellČeská republika je velmi známá tím, že jsme nerudní vůči svým sousedům a vzájemná nenávist dokáže dorůst až do kritických stavů, kdy nám nezbude nic […]
  • 10 her, které vám nesměly uniknoutI když můžeme být sebe aktivnějšími hráči, tak nikdo nemá tolik času, aby si zahrál všechny hry. Proto by si měl každý zahrát alespoň ty nejlepší z […]
Komentáře