Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Fallout 4 a další hry k vyzkoušení zdarma na Steamu

Díky pololetním prázdninam mnozí z vás měli tento víkend prodloužený o páteční volno. Pokud jste i přes tuto skutečnost, která otevírala bránu spoustě plánům, nevymysleli, co budete tento víkend dělat, máme pro vás velmi lákavý tip.

Spousta vývojářů ve spolupráci se Steamem (s Valve), udělují svým fanouškům akce, ve kterých za účelem propagace zpřístupňují některé hry po omezenou dobu zdarma. A tento víkend je zvlášť lákavý. Až do zítřejších 19 hodin si na Steamu můžete vyzkoušet níže zmíněné tituly, my však doporučujeme především Fallout 4. Ačkoliv jde o už přes dva roky starou záležitost a tak je velice pravděpodobné, že už jste měli tu čest hru vyzkoušet, hra se stále řadí mezi top RPG tituly vůbec.

Další dva tituly, které si po stejnou dobu můžete vyzkoušet, jsou v porovnání s Fallout 4 rozhodně méně známé, to však neznamená, že vás nemohou překvapit. V Rock of Ages 2: Bigger & Boulder si se svým spoluhráčem můžete užít mnoho zábavy při stavění překážek tomu druhému. Posledním titulem je nenáročný Alphabear: Hardcover Edition.

Podobné články

Komentáře