Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Blizzard právě oznámil novou expanzi pro World of Warcraft: Shadowlands

Zdá se, že Blizzard má mezi sebou Trojského koně, protože úniky, které se v poslední době objevovali v médiích byly pravdivé. Blizzard zrovna na Blizzconu oznámil novou expanzi pro World of Warcraft s názvem Shadowlands. Jak se budou postupně uvolňovat další a další informace, najdete je v tomto článku, který se bude postupně aktualizovat.

Mrkněte zatím na trailer, za nás teda velký palec nahoru. Jedno se Blizzardu musí nechat, filmečky dělají čím dál tím lepší a už si v ničem nezadají s AAA filmy.

 

Příběh

Zatím toho moc nevíme, ale co se dá pochytit z traileru a z prezentace na Blizzconu, Silvanas porazila v boji Lich Kinga a zničila jeho helmu. Lich King, i když měl dlouho auru záporáka, byl silou, která udržovala rovnováhu mezi silami života a smrti. A to se ze zničením jeho helmy, ve které se soustředila jeho moc, změnilo.

Ve chvíli zničení helmy se protrhla bariéra mezi světem živých a posmrtným světem, zvaným Shadowlands. A právě do Shadowlands povede naše cesta v dalším datadisku.

 

Nové věci

Zatím moc nevíme o tom, co se ve hře změní a jak se posune hratelnost. Jakmile se uvolní další informace, najdete je zde. Zatím mrkněte na krátké video, které některé přiblíží.

Podobné články

Komentáře