Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Do World of Warcraft se vrací staré známé postavy!

S nenovějším datadiskem Rise of Aszhara se zdá, že Blizzard zažívá jeden kontrmelec za druhým. Zatímco Legion byl povedený datadisk, který přinesl tolik novinek – Order halls a unikátní příběhy pro každé povolání, artefaktové zbraně, tunu obsahu a nové povolání, zdá se, že s datadiskem Battle for Azeroth Blizzard řekl, že už neví co se všemi těmi penězy, a že teď se věci budou dělat jinak.

A vzal za to opravdu vydatně. Zmizely Order halls, přišli jsme o artefaktové zbraně, skilly a nutno říct i o end game obsah, který první půl rok od launche hry v podstatě neexistoval. Zatímco datadisk Legion měl zajímavý příběh, kde jsme s vesmírnou lodí cestovali mezi světy a bojovoli s démony, Battle for Azeroth má hodně jemně řečeno příběh velice zvláštní. Zatímco už zhruba rok příběh vypadá, jako by z oka vypadl příběhu z datadisku Cataclysm, Blizzard nás pořád ujišťuje, že jde o víc, než jen, že do loňska oblíbené Sylvanas šiblo v její nemrtvé hlavě a našla svůj nový vzor v podobě Garoshe Hellscreama.

Internetem se už nějaký čas šíří zvěsti o vysychající hráčské základně. Spekuluje se, že patch 8.2, který právě dorazil na PTR servery bude bodem, kde se bude lámat chleba. Buď patch zaujme a hráči se do hry vrátí, nebo si budeme muset reálně připustit možnost, že hra po 15 letech může skončit. Až tak špatné to s posledním datadiskem dle všeho je.

Blizzard si je toho určitě vědom, a proto se k patchy 8.2 upínají asi všechny síly, které může ve svém HQ postrádat. No a co by mohlo fanoušky motivovat lépe než návrat oblíbeného „Green Jesus“ Thralla, který podle všeho poslední dva roky strávil poflakováním se po Azerothu. Můžeme jen spekulovat proč se až do tétot doby nezapojil a neudělal něco s vypálením Teldrasillu a vyhlášením války Alianci, když od Warcraftu III veškeré jeho úsilí směřovalo k zachování míru. Nicméně Thrall se vrací, ať už kvůli záchraně Azerothu nebo pracovních míst v Blizzardu.

Zde se můžete pokochat novým modelem Thralla z patche 8.2

 

Líbil se vám článek? Staňte se fanoušky, ať vám odteď žádný neuteče!
Podobné články

Komentáře