Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Humble Bundle Monthly nabízí Call of Duty Black Ops 4 za 12$

Humble Bundle Monthly je oblíbená služba, kde za částku 12$ (cca 280 Kč) získáte vždy jednu „velkou“ hru, o které dopředu víte, a další hry pak získáte na konci měsíce, které jsou ovšem do poslední chvíle tajné. Zpravidla se jedná o menší tituly, ale i zde se najdou výjimky v podobě starších AAA her.

Je také potřeba říct, že kromě prodeje výhodných balíčků her je Humble Bundle především charitativní platformou, která každý měsíc podporuje vždy jinou iniciativu. Z keždého zakoupeného předplatného 5 % jde na charitu. Celkem takto už Humble Bundle vybral přes 148 mil $, což je opravdu úctyhodné.

V rámci předplatného získáte hru Call of Duty Black Ops 4 Battle Edition, která neobsahuje Zombie Mode. Získáte ale exluzivní výbavu pro své vojáky:

Celý systém funguje tak, že se „upíšete“ k předplatnému a po zaplacení se buď rozhodnete předplatné nestornovat, v tom případě budete každý měsíc dostávat nové hry (a platit 12$) nebo se rozhodnete automatické prodlužování členství hned po nákupu ukončit. Osobně doporučuji členství hned ukončovat a zaplatit zase v případě, že se vám bude nějaká hra líbit.

Hru si můžete zakoupit za 12$ na tomto odkazu

Pokud se vám článek líbil, staňte se naším fanouškem, ať vám žádný nový neuteče!
Podobné články

Komentáře