Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Humble Bundle rozdává strategii Endless Space zdarma!

Humble Bundle přišel s další hrou, kterou nabízí zdarma. Až do zítřejší 18h (14.9) máte čas získat skvělou tahovou strategii Endless Space zdarma.

Pro získání hry je třeba se registrovat na Humble Bundle a propojit účet s účtem na Steamu. Jakmile to uděláte, přijde vám emailem kód hry, kterou si poté aktivujte na Steamu. Jakmile vám přijde email a vy kliknete na „Claim game“ nenechte se zmást, že se dostanete na stránku s nabídkami her. Herní kód se nachází pod těmito nabídkami. Humble Bundle se není co divit, že za kód zdarma vám chce aspoň ukázat nabídku svého obchodu se hrami.

Hru můžete získat na tomto odkazu.

Endless Space je tzv. 4X tahová strategie. Pro ty z vás kdo jste hráli legendární Civku, budete zde jako doma. Herní pole je rozděleno na jednotlivé hexy (proto 4X), které se v průběhu kol snažíte zabírat pro sebe, stavíte a zkoumáte nové technologie. Hry z řady Endless jsou milovníky strategií velmi oceňované a dodnes neprávem přehlížené. Endless Space má na Steamu slušné hodnocení 7/10, takže s cenovkou zdarma určitě není důvod proč nevyzkoušet.

 

 

 

Témata článku

Podobné články

Komentáře