Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Star Wars Jedi: Fallen Order – nová hra z prostředí Star Wars odhalena!

Na festivalu Chicago Star Wars Celebration jsme se dozvěděli o nové hře ze světa Star Wars z dílny EA a Respawn Entertainment. I navzdory tomu, na co jsme od EA zvyklí a vzhledem k tomu, že Respawn Entertainment , Star Wars: Jedi Fallen Order bude čistě singleplayerovou hrou, bez jakýkoli mikrotransakcí.

Očekávané datum vydání je 15. listopadu, vyjde pro platformy PC, PS4 a Xbox One

Ve hře se vžijeme do role mladého Padawana Cala Kestise, jehož postavu předehrává herec Cameron Monaghan (seriál Shameless), děj se bude odehrávat po událostech filmu Pomsta Sithů.

První informace o příběhu

Zdá se, že Cal jako jeden z mála přežil tzv. Rozkaz 66, kdy se republiková klonová armáda obrátila proti jediům a téměř je vyhubila. My se do hry dostane v období těstně po událostech filmu Star WarsPomsta Sithů. Vydáme se na cestu za obnovením řádu Jediů, pro což budeme muset složit střípky z Calovi minulosti a dokončit trénink, který nám pomůže k získání nových schopnosí k ovládnutí Síly. Aby toho nebylo málo, colou dobu nám budou dýchat na záda inkvizitoři Impéria, před kterými se budeme muset mít na pozoru.

Jedním z těchto inkvizitorů, tedy spíše inkvizitorek, které po nás půjdou jako salmonela po kuřeti z Polska, bude Second Sister. Jak už její jméno napovídá, pravděpodobným důvodem, proč se vydala na lov přeživších Jediů, budou nějaká traumata z dětství, každopádně v tom lovu není sama, k ruce má Purge Troopery, speciálně vysvičené k lovu Jediů.

Herní systém

Dle zatím dostupných informací to vypadá, že celý herní systém bude založený na souboji světelnými meči (kdo by to ve hře, která má v názvu Jedi čekal mmm). Respawn systém boje označuje jako „promyšlený boj“, a říká o něm že je „jednoduchý k pochopení- těžký k získání mistrovství“.  Během boje půjde využívat nejrůznější kombinace speciálních útoků mečem, stejně jako půjde využít sílu k ovládnutí protivníků, nebo k využití prostředí ve svůj prospěch. Sílu budeme používat také k řešení nejrůznějších puzzlů.

Podle vývojářů během hry se spolu s námi bude vyvíjet také světelný meč, ale detaily bohužel zatím neznáme.

 

Summary
Témata článku

Podobné články

Komentáře