Stiskněte enter pro zobrazení výsledků nebo esc pro zavření.

Ubisoft rozdává Steep zdarma!

V poslední době se společnosti doslova předhánějí v tom, kdo dá lepší hru zdarma. Humble Bundle před týdnem rozdával Age of Wonders III, GOG nedávno rozdával Witchera 1 a Epic Store toto rozdavačné šílenství vede s aktuální akcí, kdy každý týden získáte hru zdarma. Tento týden je to hororovka Stories Untold, příští týden skvělá logická hra Rime.

Není to poprvé, co Ubisof rozdává hru zdarma a není to ani tak dlouho, kdy nás hrou obdaroval naposled. Psali jsme o tom v článku Ubisoft daruje 500 000 EURO na obnovu katedrály Notre Dame a nabízí Assassin´s Creed Unity zdarma, Ubisoft se v reakci na tragický požár katedrály Notre Dame rozhodl věnovat díl Assassin´s Creed Unity zdarma a u hráčů se to setkalo s tak kladným přijetím, že nějaký čas hra zažívala na Steamu tzv. „pozitivní review bombing“, kdy lidé dávali hře velmi kladné hodnocení.

Zpět ale k dnešní hře zdarma. Steep je simulátor adrenalinových zimních sportů jako je snowboarding, free-style lyžování a jiné. Hra je to veskrze kvalitní a s cenovkou zdarma rozhodně není důvod ji nevyzkoušet.

Odkaz na stažení hry je zde, čas na to získat hru zdarma máte do 0:00h 22. května, tak na nic nečekejte!

Témata článku

Podobné články

Komentáře